Hirdetés

Hirdetés

  • Bemutatkozott a Polestar Phone

    ma Ami nem meglepő módon a Meizu utolsó készülékének átbrandelt verziója.

  • Premier előzetesen a Phantom Fury

    gp A minap végre elérhető lett a PC-s teljes kiadás, május végén konzolokra is megkapjuk a játékot.

Új hozzászólás Aktív témák

  • legiaap

    nagyúr

    A cikkben nem találtam vagy lehet csak átsiklottam felette, de testzsírt és megevett kalóriákat is lehet természetesen bevinni. És az appban mimdezt grafikusan is láthatjuk. Lehet barátokat felvenni és ösztönözni egymást, üzenetet küldeni egymásnak. A apple app most frissült és így már térképen is láthatjuk ha futunk merre voltunk.
    Megemlítették a cikkben, hogy kalória akkor is ég ha hozzá sem nyúlunk ami rendben van hiszen ha nem is mozgunk akkor is égetünk, így alvás során is igaz nem olyan sokat. Az elején ugye meg kell adni az adatainkat és ahhoz képest kalibrálja a kütyüt. A silent alarm az tényleg jó. Jobban szeretem mint a normál ébresztőt, csak az a karszalag vagy nem tudom hogy nevezzem kényelmetlen kicsit mert túl széles.
    Maga a kütyü meg könnyen karcosodik. Az elején egy zsebben tartottam a kulcsommal és egy hét alatt már látszottak rajta a karcok, szóval oda kell figyelni rá.

    How are U today? Just kidding...I don't care!

Új hozzászólás Aktív témák