Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz bollokcs80 #1 üzenetére

    Én is jobban pártolom a sima biciklit, DE!

    Mivel ennek 16-os kerekei vannak, így pl. ingyen szállítható a MÁV vonatain...
    Nekem ez pl. havi több, mint 11 ezer forintos megtakarítás lenne egy 20+"-es kerekű kerékpárhoz, vagy a mostani 24"-es triciklihez képest.
    És még egy hagyományos kemping biciklinél is lényegesen kisebb, valamint ezen van váltó. Kempingeken ritkán látok váltót...
    Összehajtott állapotban meg már BKK járatokra is fel lehet szállni... tudom, a kerékpárt tilos felvinni, de összehajtva már bele fog férni a fejenként megengedett csomag méretbe. Ilyet nem fogsz tudni megcsinálni egy rendes bringával, de még egy kempinggel sem.

    És azért ezek nagyon vonzó tulajdonságok, mert lehet is vele városi tempóban bringázni, lehet tömegközlekedni vele, és azért egy e-rollernél lényegesen kevesebb bosszúságot fog okozni (komfortosabb, nem fognak miatta annyit baszogatni és csúnyán nézni az utcán).

    Városi közlekedésre szerintem egy nagyon kényelmes megoldás.
    Oké, nem a mostanában divatos könnyű szénszálas móka, de 18kg még nem olyan vészes... az 2 zsugor ásványvíz.

    (#16) Napfénysüti
    Nem azt mondtam, hogy nincs, hanem azt, hogy ritkán látok.
    Talán azért, mert a Bromptont is 1000+ brit pénzért mérik... nyugaton az rendben is van, idehaza viszont nem igazán. És még az is 11 kg, csak elektromotor nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák