Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    Vehettem volna én is iPhone-t de amikor megláttam, hogy mennyi embernek van akkor nagyon elbizonytalanodtam. Nekem nem a designenal vagy a kezelő felülettel és nem is az árral van gondom. Jobb szeretem az egyediséget, mint a trend követését, mert valljuk be az emberek 80%-a akinek iPhoneja van csak a divat miatt vette meg. Tipikus eset az unoka hugom aki első héten megvetette anyuciékkal akkor vigyázott rá babusgatta szép tokban hordta, de mostanra megunta és úgy használja kb mint én régen a 3310-es nokiámat. Ráül, dobálja, nem törli meg a képernyőt, tok nélkül hordja és amikor megkérdeztem miért halál őszintén azt felelte mert már "unom és akarok egy másikat". Amióta megvan neki kb 4 dolgot töltött le a storeból azt is a free appok közül. De azt most tudom előre, hogy amint jön az i5 újra fellángol a szerelem. Jól időzít az Apple és iszonyat jó a stratégiájuk.

    A sznobokat és trend követőket (akikben a pénz van) nagyon megtudja fogni. Sajnos hiába az izmos hardver és a stabil rendszer, ha vannak olyan emberek akik nem hajlandóak úszni az árral. Főleg miután megtudtam, hogy Kiszel Tündének is iPhoneja van, de az Apple szerencséje, hogy mi vagyunk kevesebben :D

Új hozzászólás Aktív témák