Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pdr755

    tag

    válasz joelke HU #8 üzenetére

    A Poco kifejezetten a fejlődő/feltörekvő országokba ill. a fejlett országok fillérb*ó vásárlóinak kifejlesztett rétegmárka, nem az alapján kellene a kínai androidos telefonok piacát megítélnie a fentebbi hozzászólónak.
    Nekem nem volt még sose echte kínai készülékem (csak Motorola, ami tulajdonosi szerkezetét tekintve az), és annyira nem is rajongok értük, de mostanra mind a Xiaomi mind pedig az Oppo/Vivo/Oneplus (BBK Group) letett jó pár olyan készülékeket ami versenyképes a nagy márkákkal (ami Androidon kb már csak a Samsung).
    Huaweit elvből nem vennék, még akkor se ha újra lenne rá Google apps hivatalosan, de ha most kellene komolyabb készüléket vennem Androidon, elgondolkodnék a fenti kínai márkákon is, főleg hogy Európában továbbra is Exynos processzorral árulják a Samsungokat.

    PS. LG-m volt kettő is, a G4-et szerettem, annak ellenére hogy 2-3-szor volt szervizben, melegedett és az akkuideje egy hulladék volt, viszont a G7 megvétele az egyik legrosszabb tech vásárlásom volt az elmúlt években (a másik egy belépőszintű MS Surface tablet még 2016-ban). Tavaly decemberben még azelőtt túladtam rajta, hogy megjelentek az LG-vel kapcsolatos halálhírek. Na annak a készüléknek az alapján cseppet se sajnálom a cég bukását.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák