Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz PuMbA #19 üzenetére

    Igazad van nem pontosan adják meg,viszont igen is számít,mivel rengeteg előnye van ,kevesebb hőtermelés,kevesebb áramfelvétel, kisebb méret csak párat emeltem ki.

    Az amd nálam unszimpatikus a memoria kezelés rémes tök mind1 ki milyen szlogenel jön,hogy ép miért akkor is rémes.
    Egy szimpla stresz teszt alatt fagyadozik/akadozik a gép, intel esetében mint a vaj úgy megy tovább a böngészés és még sok más. Nem kell megmagyarázni ezt sem ,hogy miért ilyen és miért van így kit érdekel hogy a háttérben mi miatt ilyen? A felhasználás a végtermék a lényeg és a gyakorlat. Egyszerűen rossz, a haveromnak van amd mobil laptopja nekem inteles 11 generácios. Neki gyári folyékony fém van rajta 85 fok nekem a gyári szar pasztákkal meg amit rátettem 90+ volt ahogy megkapta a folyékony fémet érdekes az intel még a 80 fokot sem éri el. Asztaliban egy 5900x tulajdonosa voltam egy dark rock 4 pro hűtővel megtámogatva úgy ugrot 80-90 fokra mint a villám. Ami előtte volt intelem meg ép belenyalt a 70 fokba csak azon dark rock 3 pro volt.....

    Érdekes tényállás minden esetre én ugy vagyok vele előbb veszek intelt ezentul bármibe mint amd-t..
    Utobbi gyártó a gpu piacon is probálkozott az olcso lassu memoria eladásával és a resizebar technologiával....... Valahogy mindig hátúlról akarják megkerülni a dolgokat ...

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák