Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CabalX

    aktív tag

    válasz orion1025 #96 üzenetére

    Lehet hogy neked nem, de nekem sok minden változott, mert jött a Ryzen és az új gépben mivel már nem volt legacy PCI slot nem tudtam átrakni a régi X-fi Fatality-t (sem a jó kis tv tunerem) - ekkor választhattam hogy Z vagy AE-5 - utóbbit sikerült megcsípni egy jó akcióban - az Asus kártyákért nem vagyok oda - hallgattam 1-2 elérhető árút, nem rosszak, de valami hiányzott, a szoftver sem tetszett. USB-s-t vagy bármi más félprofit nem szerettem volna, az alaplapi meg... amíg nem volt hangkártya jó, de inkább kikapcsolom.

    Ez az ugyanazt a szart adják el dolog annyi mindennel így van... VGA-k, procik, alaplapok stb... :U ezért nem építettem teljesen új gépet tavaly elöttig 12 éven keresztül - hiába lett volna keret, nem láttam értelmét mert egyrészt elég volt, másrészt az új annyi pluszt nem adott - ugyanakkor ha egy totál új architectúrára váltasz akkor a régi dolgaid jó részétől el kell búcsúzni.

    És nem, nem kampányolok a Creative mellett mert nekem olyanom van, illetve régen volt (driver fronton szívtam is vele sokáig - emiatt viszont én nem zártam ki elvből), csak attól mert valakinek ilyen vagy olyan kártyája van még nem kell leírni a másikat vagy egy új kártyát - főleg úgy hogy még kint sincs a piacon! - mindenkinek el kell döntenie mire mennyit áldoz, mi fér bele neki annyiért, mik az elvárásai stb... nekem elég volt egy kártya ami jó játékhoz, lehet vele 5.1-ben mozizni, ugyanakkor ha zenét szeretnék hallgatni stereoban arra is megfelelő, belemegy az új lapomba, van hozzá driver Win10hez. Így döntöttem az AE-5 mellett.

    Ennek a kártyának is meglesz a célközössége csak ami itt megy - egyik másik kártya melletti kiállás vagy lefikázás terén az már már nevetséges egy "elvileg" szakmai fórumtól (nem a te kommentedre értem hanem úgy általánosságban amit ennek a kártyának a HÍRE alá írnak - még ha teszt lenne...) :U

Új hozzászólás Aktív témák