Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varázslóó

    senior tag

    Tudom hogy itt mindenki nagy okos, és kb alig 1-2 embertől láttam hogy neki több milliós hangtechnikája van otthon :D 500ezres hang kártya.. 100ezrer / méteres kábelekkel és mi egyéb :D Tudom régebben a Driverekkel gond volt a Creativnál ;)
    Nekem 2db kártyánál volt csak össze akadásom, 2db Z volt a gépbe ami össze akadt.
    Első hangkártyám egy SB Live 5.1 es volt még 15éve kb akkor még nem nagyon néztem a különbséget.
    Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion kártyámnál már foglalkoztam a minőséggel 2011 körül vettem, és nagyon megvoltam elégedve vele, egy filmezős gépbe, illetve játékhoz zenéhez bőven jó volt akkor.
    2015 ben vettem egy Creative Sound Blaster ZX 5.1 THX-et ami előrelépés volt minőségben és hangtorzításnál is, sokat fejlődtek ahoz képest hogy milyen minőséget kapsz ennyi pénzért !

    Meg is tartottam a külső egységet belőle, mert közölték hogy nem fognak többet ilyen tekergetős egységgel dolgozni, Most 2018 nyáron egy Creative Sound BlasterX AE-5-re váltottam, ami megint csak egy elég nagy előrelépés volt... DAC támogatása is lett... Tudom akár a Led-et is állítani rajta... akár kikapcsolni. Ötletes lett, Megint csak javult minőségben az egész, hangosabbra is tudom mindig venni a hangfalat. + Egyre tisztábbak a filmben is a hangok, és a mélyek is !

    Driverileg ez az új fajta sokkal jobb lett, nagyon nagy előrelépés Driveresen ez az AE-5 ös ! Szerintem aki a Z Szériával sokat szívott... az nyugodt szívvel vissza térhet rá akár egy Xonar ról is ! Legkisebb részleteket is észre szoktam venni, így érdekel mi van a gépbe... de Több milliót nem költenék ilyenekre... Valaki kocsira, Órára költi a pénzét ;) meg más Hangtechnikára... de ahogy néztem

    Végtelen pénz is kevés lenne hozzá... van olyan kábel aminek 800ezer / 2millió / métere ! Tudom hogy itt szokan majd leszólnak ;) de sosem kéne össze keverni egy felső kategóriás PC / Hangkártyát egy 40milliós Csúcs Technikával... Elég valószínű hogy senki se fog egy PC kártyára 2db 1000W os 2.1 es Hangfalat rákötni ;) ahoz veszel erősítőt és egyéb holmikat :R köszönöm hogy a litániámat végig olvastad !

    Stúdió Kártyára utalva meg a hang minőségére utalnak... és ahogy írták fentebb is van 5-10 milliós Stúdió meg Amerikai 2milliárdos Hangstúdió ! Ahol 7000-8000-es minőségben dolgoznak :D nem 300-800-1500 as ba :U :K

    [ Szerkesztve ]

    ► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

Új hozzászólás Aktív témák