Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • narumon

    őstag

    válasz Dobrika #184 üzenetére

    Nem, szerintem már 20KHz-től sincs érdemi infó a lemezen, csak az alacsonyabb frekik felharmónikusai. Ezt arra alapozom, hogy nagyfelbontású digitalizált felvételeket elemeztem spektrum analizátorral, nem a fészbúk csoportban olvastam.

    Prekoncepciókból indulsz ki. Én is elemeztem és nem facebook csoportban olvastam. Talán elemezd megint. Talán egy olyan felvételt vegyél elő amit megfelelő eszközzel rögzítettek. (És akkor még mindig a rögzítés hiányosságaival együtt fogsz elemezni). Én is szoktam haveroknak digitalizálni vinylt és amikor visszahallgatom azért messze nem az eredetit kapom vissza.

    Ja és szintén csak a hívók szerint van értelme 20KHz felett bármiféle frekvenciának megszólalnia,

    Ne haragudj de egy ideje már teljesen komolytalan amit írsz. Ez is pont ilyen.

    Nem értem miért erőlködsz, 90dB jel/zaj viszonyra soha az életben nem volt és nem is lesz képes a vinyl, ha a 60dB megvan az már elég jónak számít.

    Annyi fáradtságot sem veszel, hogy utána nézz.... szerintem te leragadtál a nagyi lemezeinél és lemezjátszójánál....

    https://www.facebook.com/Naruvideo

Új hozzászólás Aktív témák