Hirdetés

2017. szeptember 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) PowerBuldog

PowerBuldog
(PH! addikt)

650 €/$ - ért már kizárt, hogy váltanék a jelenlegi OP3-ról. :(

[ Szerkesztve ]

(#2) sheratan válasza PowerBuldog (#1) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

650€ már nincs is annyira messze az LG, HTC és Sony árazásától.

És elvileg az új Honor telefon meg 360€ lesz talán, ami elég baráti ár a Kirin 960-hoz. Persze szoftveresen más, de lehet, hogy az ár több embert érdekel.

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/copernicvs

(#3) jacis válasza PowerBuldog (#1) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Az már szerintem is túl sok..😌

Samsung Galaxy S7 edge

(#4) HardRic

HardRic
(PH! addikt)

Hát ilyen áron nem lesz előrendelés az biztos. Vagy bármilyen. Csak tudnám, hogy akkor mit fogok venni.

OnePlus 5

(#5) HREH

HREH
(senior tag)

Jöjjön csak, nyomja le szépen az OP3T árát :K

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 6.0.1 || Sony PS4 Slim 1TB

(#6) szkorhetz válasza HREH (#5) üzenetére

szkorhetz
(őstag)

Ha ennyibe fog kerülni, akkor teljesen más kategóriában fog versenyezni, de facto nem fog semmilyen árat lenyomni.

OnePlus 3T.

(#7) Saccco

Saccco
(PH! kedvence)

Szomorú az ár. :(((

█ TEVO Tarantula alumínium alkatrész szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#8) lezuvius

lezuvius
(őstag)

Szerintem ha beleteszik az eddigi vazlatokon latott (AMOLED)kijelzot es a hardver is rendben lesz, akkor kb. ki is nyirjak a G6-t.

Azert jo lenne 600$ alatt tartani az arat :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#9) Obyboy

Obyboy
(őstag)

Ha tényleg így fog kinézni akkor nem nagyon erőltették meg magukat a tervezők csak a OP3/OP3T házába bevágtak egy dupla kamerát...
650 euró túl sok, a OP3T 440 euró biztos, hogy nem lesz annyival jobb hogy megérje a +210 eurót ami majdnem 1,5 szeres ár.

[ Szerkesztve ]

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint egy disznóval birkózni a sárban. Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#10) Swinegod

Swinegod
(fanatikus tag)

Inkább ez még 800€-ért is, mint ugyan ennyiért az Esnyóc. Feltéve ha nem lesz ilyen böszme ronda

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Pro (128/4) | Aszpirin V Metró

(#11) twollah1976

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog (1)

650 inkabb kihagyom, mert:
- inkabb megtartom a 1+3Tm.
- kicsivel tobbert mar Samsungot veszek, bar annak nem olyan jo a tamogatasa.
- ennyi penzert mar nem flagship killer...

[ Szerkesztve ]

A név kitalált a valósággal való egyezés csak a véletlen műve! OnePlus3 / 3T tokok eladók! goo.gl/gWTbBM H - is for the Hell I unleash A - arise the Apocalypse T - I am your Terror E - destroy the Enemy

(#12) plejik

plejik
(őstag)

Szerintem tartani fogják az árat és nem fognak melni, ezzel tudnak versenybe maradni, ha felverik az árat az nekik nagyon kieséssel járna... Szerintem ezt nem rizikózzák be.. :U

[Xbox One GamerTag : rolibreak][OnePlus 3][BAZINGA!!!]

(#13) pampika

pampika
(őstag)

"ártól függetlenül is roppant ígéretesnek tűnik"
nem...pont hogy az (volt eddig) a koncepció lényege, hogy elérhető áron csúcs hardver. ennyiért sztem is már sok lenne.

(#14) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Ha valóban ennyivel emelkedik az ár, akkor közel sem lesz annyira jó ajánlat.

(#15) forgonati

forgonati
(őstag)

Ők is emelik az árat szépen. Anno a OPO még remek áron indult, jóval olcsóbban mint a konkurencia. Ha viszont ez tényleg ennyin fog indulni akkor akkor pl. a HTC U11 szintjét hozza árban, ráadásul mire megjelenik a HTC már olcsóbb is lesz... Ennyiért tuti nem kell.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#16) Szakiii válasza Swinegod (#10) üzenetére

Szakiii
(őstag)

Miért mi a baj az s8-al? Érten én hogy drágának tartod, de a legjobbat meg kell fizetni ;]

Egyébként egyetértek azzal hogy g6ot kinyírja.

[ Szerkesztve ]

S7 black

(#17) Swinegod válasza Szakiii (#16) üzenetére

Swinegod
(fanatikus tag)

- Hajlított
- Az Oxygen OS király, TW (Samsung Experience?) nem
- Nincs ujjlenyomat olvasó. Oké van, de ott akkor se érném el, ha hozzávarrnám a gyűrűs ujjam a mutatóhoz
- Szoftveres gombok
- Kell a fehér előlap, csak az tetszik nekem
- És mik azok a bal oldali gombok? Jobbkezes vagyok, legyenek ott

[ Szerkesztve ]

(#18) Szakiii válasza Swinegod (#17) üzenetére

Szakiii
(őstag)

Ez konkrétan mind szubjektív volt :) de okés

S7 black

(#19) whatwhatwhat válasza Swinegod (#17) üzenetére

whatwhatwhat
(tag)

Azért ezek nagy része személyes probléma.

Pl az én szemszögemből:

-hajlított és örülök neki(ha tényleg jobb a fogása mint az s7 edge-nek)
-régi touchwizt én is gyűlöltem, ez az új már abszolút szerethető
-az ujjlenyomat olvasó konkrétan szörnyű, ez igaz..
-szoftveres gombok: VÉGRE. ISTENEM KÖSZÖNÖM.
-nincs fehér előlap, meh, úgyse vennék olyat. de persze megértem a hiányát..
-egyetértek, sony xperia Z3 gombjait imádtam(és volt kamera gomb is!!), ugyanakkor ez nekem sose volt AKKORA probléma

(#20) Swinegod válasza Szakiii (#16) üzenetére

Swinegod
(fanatikus tag)

Az érdekelt miért inkább OnePlust vennék, én kifejtettem

(#21) Blizzardking válasza Swinegod (#17) üzenetére

Blizzardking
(őstag)

- Single sim Vs. dual sim
- közösségi támogatás, Vs. knox

használati eszköz vs üveg cipőkiegészítő ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) Obyboy válasza Blizzardking (#21) üzenetére

Obyboy
(őstag)

"- közösségi támogatás, Vs. knox" +1 ;]

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint egy disznóval birkózni a sárban. Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#23) Swinegod válasza Blizzardking (#21) üzenetére

Swinegod
(fanatikus tag)

Gondoltam van dualsimes Esnyóc, a közösségi támogatás szerintem a szoftver része + én pont leszarom, nekem nem kell DualSim, néha jól jön, mikor pl osztálytársnak meghalt a telefonja nap elején de hívást várt szóval betette az én telómba a simjét, de ez nyilván nem mérvadó

(#24) Szakiii válasza Swinegod (#23) üzenetére

Szakiii
(őstag)

Hát az tényleg nem mérvadó, inkább munkára van kitalálva a dual sim :) egyébként van dualsimes s8

[ Szerkesztve ]

S7 black

(#25) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

A OnePlus egyik legjobb tulajdonsága az ár/érték aránya. Ezt ilyen áremelés esetén elveszítené.

(#26) shiftac

shiftac
(senior tag)

Nagyon remélem, hogy nem emelik az árat, legalábbis ennyire nem. Nagyjából a OP3 óta követem a márkát és bár nálam kiesik az 5.5" miatt, az árazás+Oxygen OS nagyon tetszik. A 3T-nél a felár érthető volt, mert szerintem tud annyival többet, mint a 3. 650$-ért már semmiképpen sem éri meg, ott van a Xiaomi Mi 6 olcsóbban, mire kijön a OP5, már szoftveresen is rendben lesz (mármint az Mi6). De az árazás is pletyka.

Xiaomi Redmi 4 Prime (Global Stable 8.2.4.0)+Soundmagic E10

(#27) Matada2.3 válasza Ricardo (#25) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Pontosan, itt már a hype se tartaná meg. Ez alapján pedig a desginerek sem erőltetették meg magukat, nem baj jól néz ki, de akkor így maradjon csak 450-500 eur között.

Finn the human --> Huawei G8

(#28) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Megcsípte őket a siker bogár.

(#29) laskr99

laskr99
(őstag)

Remélem ilyen lesz. Maradjon a 130k körüli ár és biztos vétel lesz.

Sony Ericsson buta telefonok->Sony Xperia X10 Mini->Sony Xperia Mini->Sony Xperia E->Sony Xperia E1->LG G2->Sony Xperia Z2->Oneplus 3T Midnight Black

(#30) tixem

tixem
(PH! addikt)

Ennyi pénzért rájuk is rohad majd a készlet. Egy dupla kamerarendszer ne indokoljon már ekkora felárat, amikor jóval olcsóbb telefonokban is lassan elterjed.

Mondjuk engem nem izgat, a 3 nekem ha nem romlik el megint telefon lesz egy 4 évig. Akkorra meg már a jóég tudja, lehet ezer dollár lesz a trendi :DDD

OnePlus 3 ||| Asus Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#31) Haneto

Haneto
(tag)

Én megvárom a hivatalos bejelentést mint dizájn, mint ár tekintetében inkább!

OnePlus 5

(#32) evR válasza Haneto (#31) üzenetére

evR
(fanatikus tag)

Nyilvan mindenkinek meg kell varnia :) hogy maskepp :)
A pletykaknak viszont mindig van valami alapja :)

''...trend a lelke mindennek...''

(#33) evR válasza tixem (#30) üzenetére

evR
(fanatikus tag)

Nem hinnem, hogy rajuk rohad.. Bar ki tudja...
Mindenki azt varja ettol a gyartotol h egy bizonyos arszegmensben maradjon. Ertheto. De ha az elit klubba akarnak lepni,akkor az egy ido utan az arakon is erzodni fog.
Szvsz legyen jo a termek, megfizetheto es sokaig tamogatott

''...trend a lelke mindennek...''

(#34) Blizzardking válasza Ricardo (#25) üzenetére

Blizzardking
(őstag)

Ha minden gyártó drágábban adja a cuccait évről évre, akkor a O+ miért adná ugyanannyiért? Ha arányosan drágít, akkor is arányosan alatta marad a többieknek. És összességében top kateógriás cuccot csinál, szóval részemről is +1 arra hogy drágulni fog. Emiatt akik régebbi készülékről váltanának, azok az O+3T-t fogják becélozni, ha nagyon erős hardvert- és nagyfokú felhasználói szabadságot akarnak. Ráadásul azt illik ilyenkor lejjebb vinni, legalábbis eddig az előd mindig olcsóbb lett. És akkor az eladási mutatók eldöntik megéri-e nekik benntartani a 3T-t a játékban, vagy gyorsan beszüntetik. Még mindig egy remek ajánlat, és még 2 év múlva is nagyon jó lesz az.

Fejvadi - az igazi sikerbogár, amitől félni kell szvsz, az az amikor bekerül valamelyik szolgáltató kínálatába. Onnantól havi egy pizza áráért megvásárolható néptelefon lesz, többszörös eladási mutatókkal, és jön az arcátlankodás. Lásd Huawei. A O+ szerintem csak annyival akar árban alálőni a többieknek mint tette eddig minden évben, és ez sajnos drágulást jelent. De ne legyen igazam.

(#35) Benyuss

Benyuss
(kvázi-tag)

Nézzetek rá erre:
[link]
Persze csak egy renderelt videó, de tudnám értékelni ha így nézne ki.

(#36) Snoop-y válasza Blizzardking (#34) üzenetére

Snoop-y
(PH! addikt)

Ez mar megtortent itt (UK) az O2-nal lehet kapni a nagyobb net csomagok melle valaszthato ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#37) Swim Swim válasza Ricardo (#25) üzenetére

Swim Swim
(újonc)

Őszintén szólva már a OP 3 T sem volt legjobb ár érték arányt tekintve, a hype már ott is közrejátszott, az viszont tény ilyen jelentős ár emelkedés esetén sokat fog veszíteni népszerűségéből

(#38) ribizly válasza Benyuss (#35) üzenetére

ribizly
(őstag)

Tök jó! Marad a O+3! :DDD

A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#39) Terrorista

Terrorista
(senior tag)

Kérlek, csak ne legyen kerekített edge a kijelző!

Ha nem lesz az és lesz dual simes verzió, akkor nekem instant buy. G3 utódjának keresek egy jó ár/érték arányú dual simes telefont. :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 5 // Nexus 10 32GB

(#40) szkorhetz válasza Swim Swim (#37) üzenetére

szkorhetz
(őstag)

Mi volt jobb ár/értékben?

OnePlus 3T.

(#41) Swim Swim válasza szkorhetz (#40) üzenetére

Swim Swim
(újonc)

Leece Le Pro 3

(#42) marcee

marcee
(PH! addikt)

Amíg az OP2-m működik nem igen lesz szükségem másik készülékre, de nekem már annak az ára is erősen határeset volt. Azóta vettem feleségemnek egy redmi 4 prime-ot féláron (ha nem vámolják, akkor a harmadhoz lenne közelebb)... persze másik kategória, meg idő is telt közben, de minőségre nem gyengébb, amire használjuk, arra elég mindkettő. Ez bennem azt erősíti, hogy legközelebb alsóbb kategóriában, aktuálisan feltörekvő gyártónál próbálkozzam. Most Verné-t, Blu-t vagy Oukitelt vennék, ha aktuális lenne. Addig éri meg, amíg nincs jól csengő, kicsit ismert neve egy gyártónak.
Tetszett az OP3, biztosan jó lesz az 5 is, de nem bírom feldolgozni, hogy egy jól felszerelt notebook árát kérjék el egy telefonért.

\m/

(#43) mjani1172 válasza Swim Swim (#41) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Az mi? Telefonokat hasonlítsunk össze.

(#44) Obyboy válasza Benyuss (#35) üzenetére

Obyboy
(őstag)

A videóban lévő jobban tetszik mint a cikkben szereplő.

(#45) Swim Swim válasza mjani1172 (#43) üzenetére

Swim Swim
(újonc)

http://www.gsmarena.com/leeco_le_pro3-8344.php

(#46) kano

kano
(PH! nagyúr)

Ennyit nem fognak emelni, 500 EUR körül lesz...

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#47) Szakiii válasza Swim Swim (#45) üzenetére

Szakiii
(őstag)

irónia volt :D kár linkelni :R

S7 black

(#48) takysoft válasza shiftac (#26) üzenetére

takysoft
(újonc)

MI6-ból félek, nincs globális változat :(
B20 meg azért fontos lenne, főleg nekem, túrázás közben.

Vagy hogy van ez? Ha snapdragonos, akkor global ROM-mal van b20?

I will live forever or die trying

(#49) Obyboy válasza takysoft (#48) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Rokonom a héten kezdte el használni a Xiaomi Redmi Note 4, ennél a modellnél biztosan úgy van hogy a snapi porcis tudja a B20-at de a helio procis nem... :F

(#50) shiftac válasza marcee (#42) üzenetére

shiftac
(senior tag)

Van abban igazság, amit mondasz, hogy amint ismert lesz egy márka és az emberek megbíznak benne, a gyártó máris emeli az árakat. Lásd idehaza a Huawei vagy egy kicsit a Oneplus. Viszont az ilyen kevésbé ismert és feltörekvő márkáknál előfordulnak minőségbeli hibák és szoftveres bugok. Én max alsókategóriában vennék pl. Verneet, úgy 30-40K-ig. Afelett Xiaomi, Meizu meg más ismertebb márka jöhet csak szóba nálam. Nekem most Xiaomim van és pár apró szoftveres bugot leszámítva hibátlan.

Xiaomi Redmi 4 Prime (Global Stable 8.2.4.0)+Soundmagic E10

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.