- iPhone topik
- Magisk
- Mobil flották
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Huami Amazfit Bip okosóra
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Ford SYNC 3 infotainment rendszer teszt
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
Új hozzászólás Aktív témák
-
siriq
őstag
Nem erre a vitara mondom. Nem kell osszekeverni semmi fele keppen. Ez szimplan az en megjegyzesem.
Ahogy eszre vettem (sajna) az utobbi evekben(kb 2000 vagy 2001 ota olvasom a Ph!-t, szinte miota megalakult,( nem most volt, igy nem emlekszem halal pontosan) teljesen mas a hangulat. Regebben sokkal baratsagosabb volt, segitokeszebb. Most pedig inkabb az emberek szemelyes erzelmei jonnek eloterbe egyes hozzaszolasnal(ki a jani ha nem, stb..). Sajna nekem is volt mar reszem benne. Sokszor ugy erzem nem erdemes reagalni a "tesztekre" vagy a postokra, mert csak sima lehuzast kap az ember. Szerintem inkabb ezen kellene elmelkedni es modositani mint, hogy helyette a masikat turja az ember. Sokszor csak az en velemenyemet/elgondolasomat irom le, par embernek nem tetszik. Ami rendben is van de nem feltetlenul kell letamadni a masik embert.
Folytathatam hogy miert is ne igy keljen.Egy a lenyeg, hogy probaljunk hasznos tanacsokat adni a masiknak ugy, hogy kozben azert probaljuk ne "alazni" a "partnert" ekozben.
Elnezest hajnal van. Igy, kisse mar kimerultem melo utan.
-
siriq
őstag
Nekem nem tetszett a hutese. Iszonyat zajos volt es nem lehetett szabalyozni(7900 gt extreme verzio). Aranylag eleg hamar csapagyas lett. Be is allt januar 1- en amikor hazajottem bulibol. Mondom regota szemezgettem mar a his-el, de vartam hogy jojjon az ujjabb szeria a 4000-s bol. A venti hamarabb megadta magat, igy a mostani lett belole. Ennyi. Azert neztem volna meg a his-t mert, mar "ezer eve" forgalmazz az atinak.
szerk: Amugy igen, szeretnek boviteni. "Atmeneti" megoldasnak jo ez. egyettlen problemam hogy az ati driver nem tudja normalisan detektalni a monitorom, ezert nem birok normalis frissitest beallitani.
-
siriq
őstag
-
siriq
őstag
válasz
VaniliásRönk #111 üzenetére
Erintene jobban ha tesztelnek az IceQ verziot. Megneznem hogy megis hogyan teljesiteni a mezonyben. Ahogyan ez tobb ember is jelezte. Mivel nekem is 4850-s vgam van ezert csak erdekelnek a tesztek.
-
siriq
őstag
válasz
VaniliásRönk #108 üzenetére
Mivel nem otthon veszem meg a cuccokat(nem ott elek) ezert igy csak fontban tudom szamolni. Ertelemszeruen ha otthon lennek forintban lenne.
szerk: Amugy ez meg csak tajekoztato jellegu adat. Ezen nem kell osszeveszni.
-
siriq
őstag
válasz
VaniliásRönk #105 üzenetére
En ket oldalrol vasarolok. Az egyik amit linkeltem es a masik . Szoval 10 font ide vagy oda lehet sok, de cserebe nem kell semmit modositani a hutesen. Jo hutesnek mennyi az ara? Meg tobb mint 10 font.
-
siriq
őstag
válasz
VaniliásRönk #101 üzenetére
Most neztem meg az arlistat. Nekem kb 3 ezer forintal kerult tobbe mint a tobbi hasonszoru 4850. A golden sample meg az enyemtol is joval dragabb. Nem azert de nincs tul arazva. [link]
szerk: Szoval ar/ertek/hutes miatt nekem best buy.
-
siriq
őstag
válasz
mandark94 #46 üzenetére
Masik vin alatt probaltad? Masik driver, 8.12 -vel ilyesmi. Nalam csak a monitor frissitessel van problemam. Sajna a driver rosszul detektalja a monitort, igy csak 1 fele kepfrissitest tudok beallitani neki. A CCC-t nem is hasznalom. Kov. dolgom hogy uninstall lesz belole.
-
siriq
őstag
Egy HIS Iceq 4 -t is megneztem volna.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Hibátlan - GIGABYTE Geforce GTX 1660 Super Gaming OC 6GB GDDR6 192bit VGA videókártya
- BESZÁMÍTÁS! ÚJ 4060Ti 5060Ti 16GB 4070 Super 5070 videokártya 3 év garancia 27% áfa akár részletre
- ASUS ROG 3070
- Újszerű - ASUS ROG Strix Geforce GTX 1660 Super Advanced Edition 6GB GDDR6 192bit VGA videókártya
- Akcio! Csere-Beszámítás! Gigabyte Vision RTX 3070Ti 8GB GDDR6X OC Videokártya!
- Samsung Galaxy S23 Plus 256 GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- ÚJ Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 - 13.3" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
- Csere-Beszámítás! RGB Számítógép PC játékra! R5 5600X / RTX 3060Ti 8GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- Honor 400 lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 0% THM részletfizetés, beszámítás! Gamer PC, notebook, konzol, Apple termék, hardver KAMATMENTESEN!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest