Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LonGleY

    veterán

    válasz MrCsiT #153 üzenetére

    "..tetszett, amit írtál, így rákattintottam az írásod végén a :
    ► lenyitható menü -re.
    Erre semmi nem történt. Nem értem"

    Te láttál már lenyitható menüt az itteni aláírásokban? :D
    Csali, bevetted. Jó móka volt. :]

  • _Toka_

    senior tag

    válasz MrCsiT #153 üzenetére

    Valszeg nem fog annyira érdekelni, hogy utánanézz, de amennyiben megtennéd világossá válna, hogy tigipufnak írtam ama szarkasztikusnak titulált post-ot. Mint később ő reagált is, nem tévedtem, valóban rendelkezik egy olyan tulajdonsággal a megoldása - nevezetesen a 3 slot-os mivolta -, amiről nem tett addig említést. Ő végig azt írta, a bordára szerelte a ventilátort. Nem úgy, mint direwolf, akinek valami más problémája lehetett az írásommal, nem a tartalma, mert ő korábban azt említette, hogy a bordára irányít egy ventit, nem pedig rászereli. Tehát annak ellenére, hogy nem neki címeztem a válaszom - ahogy az a post-om fejében is szerepel - valamiért magára kellett vennie. Segíts, kitől kérjek elnézést, hogy ezek után - ha már magára vette - mégis úgy gondoltam, hogy rágányolta amúgy oldalról a ventit a bordájára, csak korábban nem említette.

    Végül még annyit, hogy legyünk már annyira felnőttek, hogy egy szakmai fórumon akkor kezdjük ki a post-ban szereplő stílust, ha az valamilyen szempontból megengedhetetlen. Még egyszer, ha veszed a fáradságot, és elolvasod az első post-om, ill. az arra kapott választ attól, akinek írtam, asszem rövidre zárható a dolog. Tényleg nem értem, mi b@szta direwolf, vagy akár a nagyérdemű csőrét.

  • siriq

    őstag

    válasz MrCsiT #153 üzenetére

    Nem erre a vitara mondom. Nem kell osszekeverni semmi fele keppen. Ez szimplan az en megjegyzesem.

    Ahogy eszre vettem (sajna) az utobbi evekben(kb 2000 vagy 2001 ota olvasom a Ph!-t, szinte miota megalakult,( nem most volt, igy nem emlekszem halal pontosan) teljesen mas a hangulat. Regebben sokkal baratsagosabb volt, segitokeszebb. Most pedig inkabb az emberek szemelyes erzelmei jonnek eloterbe egyes hozzaszolasnal(ki a jani ha nem, stb..). Sajna nekem is volt mar reszem benne. Sokszor ugy erzem nem erdemes reagalni a "tesztekre" vagy a postokra, mert csak sima lehuzast kap az ember. Szerintem inkabb ezen kellene elmelkedni es modositani mint, hogy helyette a masikat turja az ember. Sokszor csak az en velemenyemet/elgondolasomat irom le, par embernek nem tetszik. Ami rendben is van de nem feltetlenul kell letamadni a masik embert.
    Folytathatam hogy miert is ne igy keljen.

    Egy a lenyeg, hogy probaljunk hasznos tanacsokat adni a masiknak ugy, hogy kozben azert probaljuk ne "alazni" a "partnert" ekozben.

    Elnezest hajnal van. Igy, kisse mar kimerultem melo utan.

Új hozzászólás Aktív témák