Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz cinemazealot #1 üzenetére

    mit ígértem megtartom :D fogjatok szavamon hogy a napokban fotózzam be és írjam meg, de azóta mepet fórumtárstól kaptam igencsak baráti áron két szalagkábeles x1 risert, amiből így tudtam egy majdnem full-feature risert összerakni. érdekesség: a nagy sebességű differenciál jelekhez egy szétbontott HDMI kábel árnyékolt, sodrott érpárjait használtam. addig is egy kis előrevetítés, pár extrém példa hogy mi az ami működött benne pöccre:

    [ Szerkesztve ]

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

  • fatpingvin

    őstag

    válasz cinemazealot #43 üzenetére

    megy minden is :D a modernebb videokártyákhoz tényleg kell a SMBus pinek kapcsolata is meg a vezérlő pinek hogy akkor akarjon bekapcsolni amikor már van link, ne előtte.

    hogy képet adnak-e azt megvallom hősiesen nem próbáltam, engem igazából a NV kártya érdekelt a CUDA magokkal, de nem láttam semmi jelét annak hogy miért NE adna jelet. a SAS HBA működik, inicializálta és megjelenítette a rá kötött vinyót.

    most így kb kísérletképpen raktam össze egy igen rövid kábeles megoldást, ez még a célfeladatra nem túl kényelmes, ugyanis a bal kezem beleütközik a külső "dokkba" ha az rá van dugva a gépre. most már , tudva hogy működik, bártabban fogok huzalozni, a PCIe x1 slotot olyan rövidre veszem hogy közvetlenül az EC kártyából lógjon ki, a dokkoló meg egy kb fél méter hosszú custom x1 riserben fog végződni, külső táppal miegyébbel, lehet hogy képek már csak arról lesznek. mindenesetre a konstrukció működőképes és most igazából ez a lényeg :D

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák