Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz t72killer #9 üzenetére

    Mini DP-t életemben nem láttam még. Nem vagyok szervizes de 10+ gépet láttam már, többnyire business gépeket, ott se volt semmi.

    1-2 éves Latitude-ok vannak itt nálam... van rajta 1db Type-C. A másik 3 éves, nincs rajta... emlékszem, hogy évek óta ezt vártam... meg az M.2-őt és még sorolhatnám... ami nem került bele.
    4K monitort is vettem itthonra munkához, ment vissza 14 napon belül, mert HDMI 1.4-en sehogy nem sikerült kihekkelni a 60p-t.

    Szóval szerintem eléggé el vagy tájolva. Ultrabookoknál főleg, mert ahogy írták, nem erről szól. De én sokkal komolyabb gépeken sem látok többet/jobbat. És mondom ezt úgy, hogy pl. én is LAN-t használok kb. mindig... de el tudom fogadni, hogy 10-ből 9 ember meg pont lesz*rja.
    Ahhoz képest az Acer (amit szintén fenntartásokkal kezelek) már vagy 3 éve Type-C töltést/dokkolást ad ami szintén nem jellemző sajnos.

    Szóval szerintem mások a célok, az átlagos igények is... de ha nekünk mégis spec igényeink vannak arra ott a Type-C ami szintén még mindig nagyítóval keresendő sokszor.
    Ez így egyben szerintem több mint korrekt.

    Ha kötekedni kéne a kijelző kritikán aluli. A 300nit nem, mert szerintem az is átlag, de a gyenge színtér ennyiért gáz.
    Minden másra viszont én már nem köpködnék. Legújabb AMD, nincs igazán elb*szott része, egycsatornás ram, 2133-as ram, SATA SSD, szar üzemidő... a fenti csatik is megoldva (nagyjából) Type-C-vel.

    szerk: Egyébként ha már display csati akkor milyen monitor az amin 1db DP van? Inkább egy kijelző necces port nélkül mint egy noti amiről lehagyják a harmadik félét. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák