Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz tamas.nick #17 üzenetére

    Őszintén? Nem lenne muszáj. Nálam viszont alapelv, hogy mindent IS eladok a garanciaidő lejárta előtt. Sajnos erről már lejárt, és kezdenek is érkezni a nyűgök: beégett a státusz sor, az akku most már kezd azért érezhetően gyenge lenni (nap végére a korábbi 40% helyett inkább 20, ami sokszor azért zicceres, bár van DASH charge a kocsiban is), és röccenést még nem tapasztaltam, de mégis három éves konstrukció már a készülék, egyre hanyagoltabb a szoftverfrissítés miatt, ráadásul a szemem kívánná a 120 Hz-et.

    Mivel a készülék most már nem száz százalékos műszakilag, az eladását is buktam, meg sem hirdetem inkább így, egyébként is szerettem, tartalékba marad. Annyira nem tetszett se a nyolcas, se a kilences, se a tízes sorozat, hogy váltsak rá, előtte minden évben ment a csere (más kérdés, hogy anyagilag is egyszerűbb volt ez addig, ameddig 250 alatt maradtak az utódok).

    @Shyciii: hatalmas plusz 1, szerintem is baromi hasznos kis megoldás ez. Illetve, az volt. Remélem, a próból is kiveszik ezek az őrültek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák