Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laceszgamer

    addikt

    válasz pandras83 #31 üzenetére

    Ha nem tudjuk elmagyarázni mi a különbség egy múlti cím esetében pár száz és 10.000+ játékos között a játék tekintetében akkor tényleg fölöslegegesen írunk bármit Fitzgerald kollégával.

    Lehet csak irreális elvárás egy multis játéknál, hogy minden játékmódra legyen ember, akár hétköznap délelőtt is, nem csak péntek este stb, illetve ne fél órát kelljen várni egy 10-30 perces meccsre.

    Na meg ha F76 ha bármi, tudtommal a forum erre van, vagy csak jót és szépet lehet írni? Ezen a vonalon meg lehet sok ember annak örül, hogy előtte utánaolvasott xy játéknak és azért nem adott ki pénzt. Szerintem senki sem személyeskedett, senki sem írt kultúrálatlan hozzászólást.

    Early access vagy sem, innen ezt már felhozni kisebb csoda, de én kívánom csinálják meg, hozzák fel, de amit eddig láttam a játékvilágban, ennek az esélye iszonyatosan kicsi.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Új hozzászólás Aktív témák