Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz k-adi #46 üzenetére

    " ... ha a p10 alatt a huawei p10et érted ... " - igen, Huawei P10-em van.
    " ... évek óta "nincs mire" cserélni ... " - tudom-tudom. A méretet, tudást, kinézetet figyelembe véve én sem találom az igazit (a "lyukas" kijelző miatt az S22 se a tuti, ez már egész közel van). A "kényszer" nálam az akkumulátor formájában jelentkezik, de max. cserélek, és akkor még tudom egy kicsit húzni / halasztani.

    #45
    A Xiaomi 12 Pro nem lenne rossz (nekem a "sima" 12), de egyelőre mind a kamera szoftver, mind a rendszer optimalizációja hagy még kívánnivalót maga után. A 8 gen 1 a Xiaomi 12 sorozat esetén csúnyán leszerepelt nálam (remélem a global verzióval csodát tesz a gyártó, különben egy kalap kaki marad). Az egy dolog, hogy throttling-ol, de más készülékekkel ellentétben ennek a vége az, hogy kilövi az adott app-ot, és korlátozza a kamerát, a GPS-t, stb. (legalábbis ezt írja ki egy kis toast üzenetben).
    Egyébként többek véleménye az, hogy a 888 után a 8 gen 1 ugyanolyan (ha nem nagyobb) "kazán" lett. Ezért is kérdem, hogy miért olyan nagy baj, ha az EU-s országok Exynos-t kapnak (hátha az nem ilyen ...)?

Új hozzászólás Aktív témák