Hirdetés

2018. augusztus 16., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) gyurma888

gyurma888
(tag)

Ezeket ingyen kéne mellé adni, ha már érdemi újítást nem tudnak felmutatni, vásárlócsalógatás csillagos 5ös :W

(#2) Tomy Yayo

Tomy Yayo
(senior tag)

Minimum egy Dex kellene még ebbe a csomagba és _talán_ megérné.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#3) fornettisuti válasza Tomy Yayo (#2) üzenetére

fornettisuti
(PH! addikt)

Minek adnának akármit is ajándékba? Nincs konkurenciája Note szériának, akinek kell extra, úgyis megveszi.
Noteot nem a minimálbérből tengődő, veszi, így a kiegészítő vásárlása sem vágja földhöz. Ezt a cégnél is pontosan tudják.
Nincs ebben semmi ördögtől való.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#4) Szabcsizz válasza fornettisuti (#3) üzenetére

Szabcsizz
(őstag)

Hatalmas +1.
Mindig megjelennek a károgók, csak nem értem mire fel. Aki minimálon él, az úgysem fog a Note széria felé nézni, ennyire egyszerű..

(#5) babosmiki válasza Tomy Yayo (#2) üzenetére

babosmiki
(PH! addikt)

DEX meg minek, ha a station nálkül is tudja a Dexmódot?

"Galaxy A8 dual, Samsung GearS2, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#6) Anulu79 válasza Szabcsizz (#4) üzenetére

Anulu79
(PH! addikt)

Dehogynem! Ezért találták ki az áruhitelt. :DDD

(#7) babosmiki válasza Anulu79 (#6) üzenetére

babosmiki
(PH! addikt)

Így van sajnos..

"Galaxy A8 dual, Samsung GearS2, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#8) ollie válasza babosmiki (#5) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Ja, a Note9-hez már Dex sem kell, elég egy HDMI kábel és egy HDMI - Type C átalakító.

(#9) collecting válasza Anulu79 (#6) üzenetére

collecting
(kvázi-tag)

Nagyon igaz, sajnos. Aztán jobb esetben pár év, rosszabban pár hónap, és megy végrehajtásra a hitel :B

(#10) ollie válasza collecting (#9) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Szerintem senkinek sem szabadna olyan telefont vennie, amit nem tud egyben kifizetni. Van is egy mondásunk rá: Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér.

(#11) doooo válasza ollie (#10) üzenetére

doooo
(őstag)

Szerintem pedig mindig, mindenkinek szabadjon arra költenie a pénzét, amire akarja. Ha rossz szemmel is néz rá valaki más, mindenkinek, minden erkölcsi és egyébféle joga megvan ahhoz, hogy szabadon dönthessen a kiadásairól. Elvégre a haszna se, illetve a kára se érint senkit se, az adott személyen (esetleg közvetlen környezetén kívül). Majd ő eldönti, hogy jó, vagy rossz döntés volt.

[ Szerkesztve ]

(#12) DDA40X válasza Szabcsizz (#4) üzenetére

DDA40X
(tag)

Hű de okos vagy! :Y
Ülj előre!

(#13) pusszycat válasza ollie (#10) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Cigi+kávé+alkohol többe van mint a havi részlet,elég csak leszokni és máris vehetsz ezt+azt. :U :D

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#14) Silenc3Hun válasza ollie (#10) üzenetére

Silenc3Hun
(senior tag)

Nem feltétlenül azért vesz valaki hitelre telót, mert nem telik rá. 0 THM-es hitelnél miért adna ki valaki egyben annyi pénzt?

mondom ezt úgy, hogy én se vásárolok hitelre, de ettől még lehet, hogy valaki igen

Xiaomi Redmi Note 4 | Xbox ONE | Xbox 360E | Lenovo ThinkPad X230

(#15) collecting válasza Silenc3Hun (#14) üzenetére

collecting
(kvázi-tag)

tipikus érv a hitel mellett. miért üljek 400ezren és fizetgessem részletekben, mint egyben kicsengessem, ha telik rá, és így nem tartozok senkinek. ez nem akkora összeg, amit az ember meggondol, hogy részletekben fizesse-e, ekkora pénzzel nem jutsz sokáig. egy többmilliós tételnél már megértem ezt az érvelést, de egy telefonnál nonszensz.

(#16) collecting válasza ollie (#10) üzenetére

collecting
(kvázi-tag)

:R

(#17) tuki2200 válasza Silenc3Hun (#14) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

Aki szorakozasra, szorakoztato elektronikra vesz fel evekre hitelt, 10evre eltiltanam a kozugyektol...

[ Szerkesztve ]

(#18) Rothmanakos válasza collecting (#15) üzenetére

Rothmanakos
(kvázi-tag)

Lassan ott tartunk, hogy a "többmilliós tétel" és a telefon kb ugyanaz lesz:D:D

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#19) eliterob válasza tuki2200 (#17) üzenetére

eliterob
(kvázi-tag)

Jézus ember mi van veled? Ha valaki hitelre vesz ilyet akkor mi van? Fizeti rendesen aztán annyi... Nem mindenki milliomos mint te :W
Attól még igénye lehet a szépre és jóra függetlenül attól hogy olyan munkát végez amit nem fizetnek meg amiről nem ő tehet. Vagy esetleg cserelned kéne velük hogy legyél azon az oldalon is...

(#20) Kasya válasza doooo (#11) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

mindenkinek szabadjon arra költenie a pénzét, amire akarja.
A saját pénzet, igen. A hitel azonban nem az.

Fellhasználók nekik tetsző színű stylust választhatnak, ami elvileg a zárolt képernyőre írt szöveg színét is meghatározza majd
Tehat ha fekete tollat valasztok, akkor fekete szinnel fog irni AOD-re? Az vicces lesz ;]
Szerintem ez igy fake news. De ha igy is lesz, biztos lesz ra valami mod, ha gyarilag nem is engedik.

A fejest arat nem ertem a cikkben. Melyik modell az, ami kint 300 USD, itthon meg csak 50k JMF?

(#21) Viper26

Viper26
(PH! nagyúr)

"Fortnite Gaming csomagot, ami 15 ezer V-Bucksot is jelent" - Tényleg itt tartunk? :DDD

Mi Mix 2S | Garmin Fenix 5

(#22) guminyúl

guminyúl
(tag)

"A tollon található gombbal viszont vezérelhető lesz a kamera is, negyven másodperc töltés után ezt, meg minden egyebet is harminc percig tudjuk majd intézni a tollal."

Ez mit jelent?

(#23) Viktor77 válasza guminyúl (#22) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

Mire gondolsz? 40mp töltés után 30 percig használhatod a tollat.

Samsung Galaxy S7

(#24) RRamstein válasza gyurma888 (#1) üzenetére

RRamstein
(tag)

Te vagy az a tipikus magyar aki mindent ingyen vagy annál olcsóbban akar :) amikor a huawei külön árulta az ugyan ilyen kínai kacatot az nem volt baj ?:)

[ Szerkesztve ]

(#25) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Btw, a V-Bucks nem véletlen, a Fortnite ideiglenesen Samsung/Note 9 exkluzív játék lesz 1 vagy két hétig. :)

Live-Die-Respawn / No WAREZ!

(#26) guminyúl válasza Viktor77 (#23) üzenetére

guminyúl
(tag)

A tollat tölteni kell?

(#27) Polarstar válasza guminyúl (#26) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Hát ez nem a Newton tolla!

Mellesleg tetszik a cucc! De jó is lenne minden mobil mellé adható kicsi toll. Én nagyon csipáznám pl.
A Nokia Pen volt az ideális előd.

Blackberry ID on BBM: 2C17F2DC és 2BE08052 Az új Blackberry K2 mobilról több mondat érkezik a t.me/crossnordic oldalon! Pattanj fel ide!

(#28) kchris78 válasza eliterob (#19) üzenetére

kchris78
(PH! addikt)

azert mondjuk a legutolso statisztika sokat leir miszerint a legcsorobbak jobban el vannak latva szorakozoelektronikaval es mobillal mint akik gazdagok... (a'la hvg) Eleg ezt osszevetni azzal hogy egyik nagy it ceg feje sem engedte a tablet/mobil kozelebe a gyereket mert fuggoseget okoz.

[ Szerkesztve ]

(#29) Kasya válasza Viper26 (#21) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

A Samsung mar egy par eve a Galaxy Store-ba is tart exkluziv jatekokat es ahhoz promocios ajandekokat. Igy nem meglepo.

(#30) guminyúl válasza Polarstar (#27) üzenetére

guminyúl
(tag)

Nekem volt note4, közvetlen környezetemben note edge, note5, most páromnak note8. Egyiknél sem kell tölteni a tollat.

(#31) Viktor77 válasza guminyúl (#26) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

Ha jól olvastam BT-s, szóval, igen.

Samsung Galaxy S7

(#32) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Ingyen hitelt mindenkinek!
:D

Norsk kriger

(#33) Kasya válasza Viktor77 (#31) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

En is ugy nezem, hogy a BT 15 sec toltes 30 perc, vagy 200 klikk energiat ad. Az aksi nelkul is hasznalhato irasra a toll.

(#34) collecting válasza Herreløse (#32) üzenetére

collecting
(kvázi-tag)

Sőt, ingyen pénzt! Vagy a legjobb, alanyi jogon járjon alapfizetés, munka nélkül. ;]
Szvsz mindenki olyan telefont és kütyüt vegyen, aminek egyben ki tudja köhögni az árát. A többi az már erőn felül van.

(#35) eliterob válasza kchris78 (#28) üzenetére

eliterob
(kvázi-tag)

Ennyi erővel lassan arról is beszelhetunk mi van a sok bedőlt lakashitelessel akinek az állam segített az én és a hozzám hasonlók adójábol... Mert hogy nekik se kellett ám felvenni hitelt senki nem kényszerítette őket a Svájci frank alapú hitelre ugye? :Y

(#36) bedibazsa válasza ollie (#10) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Ezzel nem értek egyet. Én nem tudok/akarok egyben kifietni egy telefont. A fizetésem átlagos, de a budapesti albérlet olyan kurv@ drága, hogy nem tudok miatta összekaparni egyben - telefonra - 150-200 ezret. Tisztességesen fizetem a törlesztőt, a szolgáltatással egyetemben. Nem vagyok élhetetlen, van diplomám, értelmes családból származom és igénylem, érdekelnek az új telefonok. A hobbim mellette a zenélés, a hangszerem annyi, mint egy iPhone X, azt nem veszem hitelből, de telefont igen.

[ Szerkesztve ]

(#37) guminyúl válasza Viktor77 (#31) üzenetére

guminyúl
(tag)

Eddig nagyon nézegettem, de akkor inkább egy note8. Ez nagyon béna lépés. :( Persze azért megvárom a bejelentést, de azért (is) volt kényelmes a toll, mert mindig kéznél volt. Azt nézegetni, hogy éppen hogy áll az akkuja, elég kényelmetlen a korábbiakhoz képest.

Hacsak nem lesz a tollban is 4000-es akku, nálam ez fekete pont, akármilyen színes is cserébe. :)

(#38) Tomy Yayo válasza guminyúl (#37) üzenetére

Tomy Yayo
(senior tag)

A telefon fogja tölteni, amikor be van dugva a helyére, észre se fogod venni. Sima jegyzetelés, rajzolás meg áram nélkül is menni fog. Tippre csak az új funkciókhoz kell majd áram.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#39) guminyúl válasza Tomy Yayo (#38) üzenetére

guminyúl
(tag)

Úgy legyen! :K

(#40) captainjack9

captainjack9
(újonc)

[link]
ha csak ezek az újdonságok... Mondjuk a kamerára ráfért egy szín optimalizáció, mert kicsit túl szaturát

[ Szerkesztve ]

(#41) doooo válasza Kasya (#20) üzenetére

doooo
(őstag)

Ha valakinek adnak hitelt, akkor azt a pénzt is arra költi, vagy arra veszi fel a hitelt, amire akarja. Hangsúlyozom, ha adnak. Bármilyen megbízhatatlan körülmények között tengődő embernek általában nem adnak. Ha pedig valaki nem fizeti vissza a hitelt, úgy, ahogy előre van látva, akkor megkapja a büntetését érte. Tehát ismét ott tartunk, hogy mindenkinek a saját döntése, hogy mire költi a pénzét, vagy mire kér haladékot, kölcsönt, a következmények pedig, melyeket az adott döntés von maga után, szintén őt terhelik.

(#42) icemad válasza Kasya (#20) üzenetére

icemad
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Azt csak halkan jegyzem meg, hogy külföldön jóval olcsóbb hitelre, mint egyben kifizetni. Szóval nem magyarisztán a célcsoport...

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#43) moleculez válasza tuki2200 (#17) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Teljesen normális, hogy szolgáltatótól vesznek telót manapság, szerintem elenyésző azok száma akik bemennek egy boltba, és helyben egyben kifizetik a 300k telót.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...a BUGOK átmenetiek de a FÍCS örök!!!" @abusalempictures

(#44) Kasya válasza icemad (#42) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Tapasztalatom szerint kulfoldon általában a telefon amúgyis olcsóbb, mint itthon.

(#45) icemad válasza Kasya (#44) üzenetére

icemad
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Csak nem kicsivel. Én pl. Havi 40 eurót fizettem az s8 ért és 45 eurót az s8 pluszért. 0 euró befizetéssel 2 évre. Ebben persze benne van a korlátlan hívás és net is... És most előrendelhetem az új Note-ot, ugyanennyiért. Nem kell semmit csinálnom, csak online jelezni, hogy ez kell. Számold ki, hogy mennyibe kerül majd nekem... :DDD

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#46) ollie válasza Silenc3Hun (#14) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

De az más.

(#47) ollie válasza Polarstar (#27) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Egy speciális WACOM réteg van a kijelzőbe építve, és az érzékeli a tollat. A nélkül használhatatlan, és ez csak a Note sorozatnál meg pár Samsung tabletnél létezik (meg persze a WACOM tábláknál).

(#30) guminyúl: a Note9-nél kell, mert BT-s lett.

(#37) guminyúl: de nem kell foglalkozni a töltöttséggel, mert ugyanúgy (is) működik, mint a régi, rendes toll a Note8 és elődjeinél, a BT csak az új, távirányító funkciókhoz kell.

[ Szerkesztve ]

(#48) EclipseGT válasza eliterob (#35) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

A síró devizások is megérnek egy külön regényt.
Vegyük fel a CHF-et HUF helyett, mert mennyivel olcsóbb a törlesztő.
De esetleg gondolkodni, hogy ennek milyen veszélyei vannak, mi van, ha elszáll az árfolyam...
Azt nem kell, csak sírni állambácsinak, amikor nem tudják fizetni.
Szóval igen, senki nem kényszerítette őket, csak manapság gondolkodni már luxus. :D

(#49) DDA40X válasza Viper26 (#21) üzenetére

DDA40X
(tag)

Ettől az agyonhypeolt szaros fornite akármitől már kiver a víz. Minden ezzel van tele az interneten.. Minden youtube os kis szaros ezzel veri magát. Kbszttul unalmas.

(#50) guminyúl válasza ollie (#47) üzenetére

guminyúl
(tag)

Így már jó lesz. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.