Hirdetés

2018. június 25., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Rothmanakos

Rothmanakos
(kvázi-tag)

Eddig az volt a trend, hogy minél kevesebb gombja volt egy telefonnak, most meg egyre több lesz. Kb mint ahogy "a telefonok összementek, és most megint nőnek" trend :D :) :)

Vajon mire lehet jó? Én egy kétállású kameragomb elterjedését nagyon adnám, de egy plusz gomb is jó lenne, választható extra funkciókkal (pl zseblámpa, alkalmazás gyorsindító, stb)

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#2) total90 válasza Rothmanakos (#1) üzenetére

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Vagy a bixby gomb lehetne átvariálható :K

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#3) Anulu79

Anulu79
(PH! addikt)

Minél több gomb lesz rajta annál jobban kell majd trükközni, hogy hogyan legyen úgy megfogva a készülék, hogy ne legyen valamelyik benyomva véletlenül. :) Ha lenne eszük akkor ezt a "csodás" bixby gombot csinálnák meg kétállásuúra és azt lehetne programozni. De látva az ujjlenyomatolvasó elrendezését látszik, hogy logikából sok nem jutott nekik. :DDD

(#4) tixem

tixem
(PH! addikt)

Exponálós kameragomb, plííííz :DD

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#5) ZSAPI

ZSAPI
(újonc)

Engem az bosszant már note 5 óta, hogy a note szériából ami egy hightech szupermodellként indult, szutyok galaxy s mellékággá tették. Note 4-ig kb az volt, Kedves közönség itt a galaxy S vegyétek, vigyétek Ez a legszuperebb telefon a piacon. És kedves közönség Itt a legújabb NOTE benne van MINDEN amit jelenleg technikailag adni tudunk.

Ezzel szemben jelenleg kijön az új S. És rá fél évre tesznek hozzá egy stilust és eladják újracsomagolva. A note elvesztette számomra az igazi vonzerejét.

ja+aha=jaha

(#6) Juhaszatti válasza ZSAPI (#5) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Mi az a plusz ami jó lenne az Note 9-ben, és nincs az S9 Plusban?
Nyilván a tollon és a hozzátartozó funkciókon kívül.

[ Szerkesztve ]

(#7) LosBlancosrm válasza ZSAPI (#5) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Mi van akkor, ha ennyit tudnak? 🤔

(#8) ZSAPI válasza Juhaszatti (#6) üzenetére

ZSAPI
(újonc)

Pl az új rendszercsip sem a note-al debütál. Továbbá ezen az elven nem tartom indokoltnak azt a hatalmas árszakadékot az S széria és a note széria között. Annó megérte másfélszer annyit kifizetni egy note-ért. Ma már nem merném ugyanezt kijelenteni.

ja+aha=jaha

(#9) GeoJoe válasza ZSAPI (#5) üzenetére

GeoJoe
(tag)

Miért, ki az aki nem a tollért veszi?

(#10) tixem válasza ZSAPI (#5) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

Azért tűnhet így, mert a Note 4 óta az S széria hozzánőtt méretben a Note-hoz. Akkor még nagy truváj volt a Note tepsi mérete, mára megszűnt létezni "egyedüli" phabletnek, mert kb minden telefon 6 col környékén tart.

Amúgy a technológiai csinnadratta meglesz tuti, a Note 8 is tudott többet adni, mint az S8/S8+ páros, ezért is vettem Note 8-at nem pedig sima S-t. Nem lesz ez most sem másképp ebben biztos vagyok. Persze nem kell eget rengető újításokat várni, mondjuk lesz egy jobb kamera, ismét a piac legjobb kijelzője, hangsúlyosabb edge screen, mint az S9-ek esetében, esetleg kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasó, tollas funkciók fejlesztése, talán végre nagy akkumulátor stb

Nekem pl bőven olyan dolgok ezek amik miatt a borsos felár ellenében is a Note-ot választanám

#9) GeoJoe

Én speciel pont nem a toll miatt vettem persze az sem utolsó dolog, de nekem maga a dizájn, a hangsúlyos edge screen és a piac egyik legjobb dupla kamerája volt a fő szempont amikor eladtam a Mate 9-et és megvettem a Note-ot. Olyan dolgok amiket egy s8 vagy s8+ pont nem tudott volna. A toll már csak a cseresznye a hab tetején.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#11) EndR

EndR
(tag)

Remélem újrafeltalálták a 10 éves spanyolviaszt és visszakerülnek a kétállású exponáló gombok a jobb kamerával ellátott mobilokba!!!
Az egyik legnagyobb hiány -a dual sim + dedikált sd slot mellett-, amit sajnos elhagynak az utóbbi években.

[ Szerkesztve ]

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9

(#12) total90 válasza GeoJoe (#9) üzenetére

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Én, nem használom a tollat.

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#13) EclipseGT válasza ZSAPI (#8) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Hatalmas árszakadék?
Alig volt drágább a Note 8, mint az S8+.

(#14) _Flood_ válasza total90 (#2) üzenetére

_Flood_
(tag)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.bxactions

(#15) total90 válasza _Flood_ (#14) üzenetére

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Tuti, köszi... mondjuk még soha nem kerestem rá, magában a rendszerben nem találtam és inkább csak kikapcsoltam :DDD

(#16) ONEFREE válasza Anulu79 (#3) üzenetére

ONEFREE
(fanatikus tag)

Sajnos ezzel 100 % ban egyet értek mindennel amit állítasz.

(#17) petesejt

petesejt
(fanatikus tag)

Fúj de csúnya ez a kamera - ujjlenyomat olvasó elrendezés. Miért nem tudták egymás alá tenni őket? Még elérhető távolságba került volna az ujjlenyomat olvasó...? :F

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#18) Millerchris válasza GeoJoe (#9) üzenetére

Millerchris
(tag)

Pl én.

Telefonon mindig hamarabb elérsz: 0620-544-6192

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.