Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz myckey #8 üzenetére

    Épp ezért mondtam, hogy bár akadnak stratégiai játékok, de a legnagyobb részük turn based és ez lassan már kezd unalmas lenni. :U

    Egyszer egyetemi éveim a Total War Rome II turn based stratégia játékot próbáltam ki és annyira belemerültem, hogy reggelig nyomtam. Mégsem értem el benne konkrét semmit, mert mire délre vonultam, addigra az északi településeken lázadtak fel és vették át a településeim, mikor pedig északra vonultam, akkor meg délen kezdtek lázadások kitörni. Már bele is untam, mire rájöttem, hogy már 12 órát játsztottam vele egyhuzamban a nagy semmiért, mert nem haladtam kvázi semmit sem. Mérges is voltam magamra, amiért ilyen turn based játékra pazaroltam az időmet ahelyett, hogy inkább mással játszanék vagy partizni mennék, úgyhogy ott helyben le is töröltem a játékot.

    Ehhez képest egy real time stratégia játékban 2-3 óra alatt lejátszol egy kört és megvan a napi sikerélmény. Most pl. az Age of Empires IV-et nyomjuk 2 haverommal Gamepasson és nagyon élvezem. Ugyanúgy az Age of Empires II-t is nagyon szeretem.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák