Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kameraman77

    aktív tag

    Én vagyok a célközönség. Mégsem mozgat meg ez a telefon sajnos. A munkámban és a hobbimban is nagy hasznát veszem a vízálló strapa cuccoknak, legyen az telefon, fényképzőgép stb...

    De miért nem lehet egy normális vizuális rögzítő egységet beleépíteni ezekbe az eszközökbe? Alapvető lenne, hogy akár munkában, akár túra közben kiváltsak vele egy felesleges eszközt. Milyen jó lenne, ha pl terepen a mérnökségnek tudnék készíteni videót az állapotokról, vagy akár geocaching vagy túra közben egy-egy szebb tájat 720p-ben lekapni mozgóképre. Szerintem ez alap lenne, mert ez így félkarú óriás... Vízálló telefon eddig is volt, a Siemensem mind a mai napig használatban van, így nem látom azt a fajta innovációt, amely arra sarkallna, hogy az amúgy valóban kedvező árat kiadjam ezért a termékért.

    A wifi nagy pirospont, igazából egy alap böngésző mindig jól jön, aki nem youtube-facebook-közösségi háló vonalon mozog a neten, annak megváltás tud lenni a legegyszerűbb böngésző is, még ha lassú az sem gond.

    A gps hiánya meg... erre mit mondjak.

    Szóval én nagyon szívesen fizetnék - megfelelő összeget -egy hagyományos gombos, gps-es, 720p rögzítésére alkalmas (nyilván a minőséget is elvárnám) starpatelefonért... ez a telefon szép-jó, tényleg tetszik külsőre, csak éppen nekem pl nem éri meg lecserélni a lassan egy évtizedes előző strapámat (Siemens me45)

  • kameraman77

    aktív tag

    válasz kolosanyi #12 üzenetére

    Nem, mert a kijelző sajnos törik, arra vigyázni kell. Pakolásnál, ruhába rakásnál, zsebben sokkal nagyobb a kockázata, hogy behatás éri a kijelzőt, - ha meg pofára esik egy köves területen a legjobb gg sem védi meg, mert nem arra van, - mint egy ilyen hagyományos telefonét. Arról nem beszélve, hogy az érintőképernyő nem igazán energiabarát, és a vizes felület nem is könnyen használható, főleg kesztyűben. Nézegettem már én is az okosokat, de sajnos a kijelző sérülékenysége - és itt nem arról beszélek, hogy nem karcolódik, hanem a nagy felületű veszélyeztetettég miatt, valamint az akkuidejük miatt nem alternatíva

    Feketelaszlo: hát ez az önértékeléi zavar kicsit túlzó.. én azért megnézném azt a mondjuk Galaxy S4-es telefont, vagy iphone 5-öst, mely 3-4 napot kibír egy töltéssel, valamint egész napos szitáló esőben, ködben, ne adj Isten havazásban nem párásodik be és megy tönkre. de elég csak éjszakára kint felejteni a sátorban egy késő őszi éjszakán, reggelre bizony komoly pára lesz a belsejében... A gps pedig ma már nem csak urban térképeket kezel, de pl itthon remek turistatérképek is vannak telefonokhoz és GPS-ekhez, így bár a papír alapú térkép mindig ott van az embernél, de ma már túraútvonalara tervezni is tudsz...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák