Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kameraman77

    aktív tag

    válasz kolosanyi #12 üzenetére

    Nem, mert a kijelző sajnos törik, arra vigyázni kell. Pakolásnál, ruhába rakásnál, zsebben sokkal nagyobb a kockázata, hogy behatás éri a kijelzőt, - ha meg pofára esik egy köves területen a legjobb gg sem védi meg, mert nem arra van, - mint egy ilyen hagyományos telefonét. Arról nem beszélve, hogy az érintőképernyő nem igazán energiabarát, és a vizes felület nem is könnyen használható, főleg kesztyűben. Nézegettem már én is az okosokat, de sajnos a kijelző sérülékenysége - és itt nem arról beszélek, hogy nem karcolódik, hanem a nagy felületű veszélyeztetettég miatt, valamint az akkuidejük miatt nem alternatíva

    Feketelaszlo: hát ez az önértékeléi zavar kicsit túlzó.. én azért megnézném azt a mondjuk Galaxy S4-es telefont, vagy iphone 5-öst, mely 3-4 napot kibír egy töltéssel, valamint egész napos szitáló esőben, ködben, ne adj Isten havazásban nem párásodik be és megy tönkre. de elég csak éjszakára kint felejteni a sátorban egy késő őszi éjszakán, reggelre bizony komoly pára lesz a belsejében... A gps pedig ma már nem csak urban térképeket kezel, de pl itthon remek turistatérképek is vannak telefonokhoz és GPS-ekhez, így bár a papír alapú térkép mindig ott van az embernél, de ma már túraútvonalara tervezni is tudsz...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák