Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz Vegha #50 üzenetére

    3evvel ezelott miert nem a sima defyt vetted meg ?
    Latom nem erted. 3 ev alatt kisse megvaltoztak a dolgok. Ma ez soc also felso kategoriaba esik.
    Es egy ev mulva also also lesz. A szoftveres oldalon pedig ugy elfogy mint a szel. Nem lesz ujjabb verzio ami tamogatna. Lehet a mostanin megcsinalod amiket leirsz, de milyen sebesseggel? Varsz mindenre. Itt is varsz raadasul ket simes. Szoval birka turelem kell hozza. De 70 k aret akar ip67 akar nem tobbet varna el az ember. A mai hardveres es ezek tamogatottsaganal ilyen szarral kijonni emberi feletoltenseg. Fele ennyi penzert veszel jayu g2f et. Veszel ra egy robosztus tokot, es vigyazol ra picit, es elorebb vagy. Ha ossze torik akkor is marad penzed masikra :) Mondtam, Hummer kaszni trabant motor!!!
    Kar is ezen vitatkozni. Te sem a gyengebbet vetted anno,edig olcsobb volt vagy 20k val. A gyengebbel mar nem vigeckednel, most is ez van. Ez a 6572 a gyengebb. Talan magassabb orajelel es 2* ennyi memoriaval eletkepesebb lenne. De mar irtam eletszeru helyzeteket. Ha simogatni kell felesleges az ip vedelmi szint. Ha meg hasznalna az ember, keves lesz a soc hamarosan.
    Van lg gt540 em. Imadtm es tisztelem. Vegszukseg telefonnak megtartottam. De mikor kijott szoszerint legjobb vetelnek bizonyult. De elfogyott es ez igy van, az ido telik es nem all meg.

Új hozzászólás Aktív témák