Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kampó

    senior tag

    Nem tudom kizárni a szándékosságot egyébként, a gondolat menetemből. Remélem érthető is lesz amít ki szeretnék nyögni, nem feltétlenül a "nagyi" telókat érinti csak.
    Többször elgondolkodtam rajta hogy elhagyom az okos telefon vonalat. Mivel munkahelyen van internet, otthon is van internet, és úgy érzem egybe nő az ember ezekkel a nyomorult telefonokkal, utcán mást sem látni mindenki nyomkodja, bámulja, posztol, hozzászól stb. Buszokon vonaton mindig és mindenkor kezekhez nőve a kütyü. Én kiszeretnék ebből maradni mert kezd csömör lenni ez a kényszeres telefon nyomkodás. De nincs Alternatíva olyan készülék személyében amin nem bélyeg méretü a kijelző, és érdemben legalább zenét lehetne hallgatni rajta, illetve az említett kamera legalább értékelhető képeket lőne. (gondolok itt a múlt ködébe veszett nokia e52, e 72, SE c510, c902.. stb tudásu telefonokra)
    Szándékosság elvére visszatérve, ez vajon direkt így van hogy a BUTA PHONE az szó szerint semmire sem jó? Mert a kevés extra sokaknak elég lenne , és akkor nem menne az okostelefon piac? (bevallom, jómagam szinte semmit nem telepítek telefonra, régen rá voltam függve launchereztem telepitgettem minden baromsággal, de már bele untam, játszani nem játszom, nem a telefonomon élek, munkámhoz sem kell email fiókjaimon lógnom)

    AMD volt AMD van AMD lesz

  • Kampó

    senior tag

    válasz LamerGyuri #35 üzenetére

    .....
    Kampó: mai napig egy újonnan vásárolt Motorola K1-et használok. Egy donor készüléket és pár akkumulátort fogyasztottam el eddig vele. Amire nekem kell tökéletes: bármilyen szituban előveheted, mert nem "gáz", lehet vele telefonálni és sms-t írni, "kb. így néz ki" képet lőni. Minden másra ott az asztali vagy a lapos, nyaralást-csavargást fényképezni meg van gép.
    Kifejezetten élvezem, hogy nem a telefonom buzizom állandóan; inkább figyelem magam körül a világot és az embereket :B.....

    :R :R
    így igaz

    AMD volt AMD van AMD lesz

Új hozzászólás Aktív témák