Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lúdanyó

    újonc

    válasz janeszgol #30 üzenetére

    Köszi szépen a válaszod!
    Én is az A71-et nézegettem még, de 100e Ft alatt kellett maradnom, úgyhogy megvettem az M21-et. Az akku miatt.
    Elvileg igen, van hozzá hivatalos gyári gari. Saját szemmel még nem láttam a "garancialevelet", mert valami hiba folytán nem tudom letölteni az emag fiókomból. De egyelőre nincs szükségem papírra, ugyanis az emag a forgalmazó, tehát ők intézik a garit - futár viszi-hozza a telefont. Mert sajnos úgy néz ki, élnem kell a garanciával máris...

    Pár napos telefonos tapasztalataim, hátha valakit érdekel:
    Ami a hatalmas akksit illeti, nem panaszkodom, de nem vagyok elájulva tőle. Nem játszom a telefonon, de használom netes böngészésre, vásárlásra, telefonálok, e-mailezek, fotózom-videózom a gyereket (nem sokat), esetleg max. egy-két rövidebb youtube videót elindítok napközben.
    Bírja estig. De a reklámozott maratoni akku-kapacitást parasztvakításnak érzem.

    Van A70 a családban, és úgy tűnik, annak az akksija legalább ennyit bír, ha nem többet.

    Ami viszont nagyobb gond, hogy a beszélgetések olykor jók, de sokszor élvezhetetlenül rossz minőségűek, recseg, ropog, szakadozik a vonal, nem hall engem a másik fél, én se hallom őt, brutál idegesítő. Egyeztettem a mobilszolgáltatóval, kikapcsoltam a "VoLTE" funkciót, hogy ne a HD minőségért küzdjön a készülék. A szolgáltató központilag ráküldött egy frissítést is a sim kártyámra.
    Szerintem a telefonban van a hiba. Ma még tesztelem, ha nincs javulás, megy vissza.

    Ami a kamerát illeti: viszonyítási alapom az S7, ami jobb minőségű fotókat-videókat csinált.

Új hozzászólás Aktív témák