Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1022

    őstag

    Támogatás: Nekem is 4 eves az oppo-m. Eleinte rendszeresen jottek a frissitesek. Aztan az utobbi 2 evben semmi nem volt. Kesobb Európábol is eltuntek. Talan volt még egy AOSP verzio probalkozasuk. Ezutan mar csak custom rom-okat hasznaltam. A Color OS egyedi volt es szép. De ugy erzem h a custom rom-mal(Resurrection Remix) kibovitettem a telefonom tudasat es igy is tudja azokat is amiket a Color OS nyujtott. Mintha akksi idoben es memoria kezelesben is jobb az RR rom.

    Garancia: Szerencsere akkoriban az oppo tamogatta az bootloader nyitast es root-olast. Gariztatas is problema mentesen zajlott. (Nekem a kameraval volt bajom, hogy az egyik pontban nem volt eles a kép). Sokaig nem is iagzan zavart, 1 év utan küldtem vissza es kaptam helyette egy bontatlan dobozos uj telot.
    Ennek sem tetszett a kameraja. Ahogy fentebb is irtak, a hivatalos oppo alkatresz arak brutal dragak. Pl egy uj kamera 9.000 ft volt ha jol emlekszem.
    Ali-rol meg ebay-rol 900ft volt. Kicsereltem es azota is jo minden.

    Egyeb:
    1.Altalaban szoktak tartani akciokat, pl Black Friday. Volt h felaron lehetett telot venni. Pl mikor en vettem akkor ~40.000ft ertekben adtak ajandekokat. (Bőrtok, arkedvezmeny, akkumlator, 32gb-os SanDisk mem.kartya, fejhallgato,...)
    2. Eddig angliai raktarkeszletuk volt (a gariztatas is itt tortent). Nah most nem tudom, h ha megint innen lehet rendelni, akkor nem-e kell most már AFA-t fizetni?..

    Ui: Amugy en most is ezt hasznalom. Még 2 évet latok benne h ki fogja birni. :)

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Új hozzászólás Aktív témák