Hirdetés

2019. január 20., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) ledgeri

ledgeri
(PH! kedvence)

Mondjuk ilyen kis szigettel nem értem miért kell a szimmetriára nyomulni, és miért nem mehetne egyik sarokba... Ha már portré selfie/ video chat akkor is picit jobban kezelhetőbb lenne...

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#2) mjani1172

mjani1172
(őstag)

Miért visszafogott ez az árazás? :F

Középkategóriás snapi--vel, ez még csak nem is csúcs. Akkor már a rokon O+6T, mindenben jobb.

(#3) gproject válasza mjani1172 (#2) üzenetére

gproject
(fanatikus tag)

nem minden a proci, masnak lehet mas fontos
itt adnak ra magyarazatot is

Huawei p20, HP 14 Chromebook, Acer 15 Chrombook, Acer 14 Chromebook, Nvidia Shield TV

(#4) matyikusz133 válasza mjani1172 (#2) üzenetére

matyikusz133
(lelkes újonc)

Oppo,Vivo soha nem adta olcsón a termékeit. Ahhoz képest hogy európában alig drágább a kinainal ez visszafogott. Szállítási költség áfa/vám és meg kitudja mi jön rá.

(#5) pusszycat válasza ledgeri (#1) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Engem a sarokba is idegesítene,kivételt képez az alsó káva de hát az nem kijelző. És ha csak egy kis lyuk lesz az is. A kijelző az legyen kijelző. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#6) Pjotr válasza ledgeri (#1) üzenetére

Pjotr
(senior tag)

Mert a hangszóró ott van jó helyen kb ezer éve.

(#7) ledgeri válasza Pjotr (#6) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

A kijelzőbe belenyomva?

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#8) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

SD710 600 euróért? ez így picit erős piaci nyitásként.

Eladó Google Pixel 5" Very Silver: https://goo.gl/wW77hC

(#9) Izzé válasza ghiottone (#8) üzenetére

Izzé
(őstag)

Az. Viszont a Neo bestbuy ennyiért.

(#10) ghiottone válasza Izzé (#9) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Ha ugyanaz a kamera és type c lenne, mint a Proban - de sajna nem. :(

(#11) Izzé válasza ghiottone (#10) üzenetére

Izzé
(őstag)

Nekem ez annyira nem szempont új teló vásárlásnál, viszont az nfc annál inkább.

(#12) Postas99

Postas99
(fanatikus tag)

Aztán mi lesz a SUPPORT-al?
Meséljen valaki akinek volt Color OS-es telefonja... Mennyire frissítik a rendszert? BUG javítások? Security patch-ek? Mennyir bánik jól az alkalmazásokkal? Ennyi memóriába már minden belefér.. Mit fog kilőni , hogy kezeli a RAM-ot...

Király, hogy szép a telefon, meg búg . b@szik , csiripel.. de ha elromlik azt is a TeleMAX fogja javítani?

(#13) dragonfx válasza ghiottone (#8) üzenetére

dragonfx
(PH! nagyúr)

egyenesen xar.uj betörö márka ilyen árakkal?
nézzük már a xiaomi árait....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14) Joshi válasza Postas99 (#12) üzenetére

Joshi
(PH! félisten)

Én most tettem le egy Oppo R7 Plus telót 4 év után, de nagyon szerettem pedig belépős lassú hardvere volt. Én anno Oppo UK-ből rendeltem ~130k-ért. A Color OS nagyjából ~2 évig frissült aztán nem, az utóbbi két évben nem emlékszem hogy lett volna komolyabb frissítés rá. Az Oppo nagyon minőségi cucc, a kamerája is profi a maga módján. Összességében meg voltam vele elégedve. Igaz nekem nagy volt a 6", meg nem akartam 100k-t költeni telóra. Szóval most vettem egy Samsung J5-öt. :B Ezt legalább könnyen zsebbe tudom tenni, meg annyit fejlődött a hardver, hogy bőven elég a teljesítménye. Én azt utálom a legjobban, hogy ma már nincs 5-től 5,5"-ig erős hardveres minőségi telő. Mind nagy batár méretű ami tök jó amíg nyomkodod, de amikor zsebre kell tenni az gáz.

(#15) ghiottone válasza dragonfx (#13) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

EU-ban tényleg új, de Kínában eléggé jól szerepelnek. Kamerában a Pro amúgy nem is rossz.

(#16) *Mukeey* válasza dragonfx (#13) üzenetére

*Mukeey*
(őstag)

Egyik legnagyobb gyártó Kínában. Nem akarnak ők betörni sehova.

Eladó Microsoft Surface RT 32gb

(#17) babosmiki

babosmiki
(PH! addikt)

Na végre ideértek! :C

"Samsung Galaxy s9+, Huawei Watch GT, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#18) gproject válasza Postas99 (#12) üzenetére

gproject
(fanatikus tag)

a 3 eves honor 7 telomon andoid 6.0 van, semmi nem jon ra evek ota

most, ezek az ujabb android verziok((7-)8-9) jok lesznek evek mulva is. nem olyan ez mar, mint korabban

[ Szerkesztve ]

Huawei p20, HP 14 Chromebook, Acer 15 Chrombook, Acer 14 Chromebook, Nvidia Shield TV

(#19) gproject

gproject
(fanatikus tag)

hmm
bongesztem az oppo globalt es a francia oldalan volt par alkatresz ar(ez a 2 telobol lehetett valsztani)

[ Szerkesztve ]

(#20) balazs1022

balazs1022
(őstag)

Támogatás: Nekem is 4 eves az oppo-m. Eleinte rendszeresen jottek a frissitesek. Aztan az utobbi 2 evben semmi nem volt. Kesobb Európábol is eltuntek. Talan volt még egy AOSP verzio probalkozasuk. Ezutan mar csak custom rom-okat hasznaltam. A Color OS egyedi volt es szép. De ugy erzem h a custom rom-mal(Resurrection Remix) kibovitettem a telefonom tudasat es igy is tudja azokat is amiket a Color OS nyujtott. Mintha akksi idoben es memoria kezelesben is jobb az RR rom.

Garancia: Szerencsere akkoriban az oppo tamogatta az bootloader nyitast es root-olast. Gariztatas is problema mentesen zajlott. (Nekem a kameraval volt bajom, hogy az egyik pontban nem volt eles a kép). Sokaig nem is iagzan zavart, 1 év utan küldtem vissza es kaptam helyette egy bontatlan dobozos uj telot.
Ennek sem tetszett a kameraja. Ahogy fentebb is irtak, a hivatalos oppo alkatresz arak brutal dragak. Pl egy uj kamera 9.000 ft volt ha jol emlekszem.
Ali-rol meg ebay-rol 900ft volt. Kicsereltem es azota is jo minden.

Egyeb:
1.Altalaban szoktak tartani akciokat, pl Black Friday. Volt h felaron lehetett telot venni. Pl mikor en vettem akkor ~40.000ft ertekben adtak ajandekokat. (Bőrtok, arkedvezmeny, akkumlator, 32gb-os SanDisk mem.kartya, fejhallgato,...)
2. Eddig angliai raktarkeszletuk volt (a gariztatas is itt tortent). Nah most nem tudom, h ha megint innen lehet rendelni, akkor nem-e kell most már AFA-t fizetni?..

Ui: Amugy en most is ezt hasznalom. Még 2 évet latok benne h ki fogja birni. :)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#21) zolomon17

zolomon17
(senior tag)

Jó áron vannak :F Ma jön meg a OnePlus 6T-m, a 8GB RAM-os kiszerelésért 180.000 körül fizettem, tokkal-vonóval :Y

OnePlus 6T + Nexus 9 + ASUS ROG STRIX GL502VS + ASUS Vivobook S14 S410UN - OnePlus 5 6/64 eladó!

(#22) Cifu válasza Postas99 (#12) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)

de ha elromlik azt is a TeleMAX fogja javítani?

Ha jól tudom az Oppo és a Oneplus szervíze ugyanúgy működik, márpedig a Oneplus az egyik legkorrektebb a piacon. Ticketet nyitsz a honlapon, ha garis nincs is kérdés, ha nem garis közlik előre a várható költségeket, majd jön a futár érte, és viszi lengyelbe vagy csehbe. Általában egy héten belül már jön is vissza...

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#23) Cifu válasza zolomon17 (#21) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)

Viszont azt például nem tudod bővíteni SD kártyával, plusz elvben jobb a kamerája az R17 Pro-nak (azért elvben, mert az Oppo még nincs kész teljesen a szoftverrel) és jobb az üzemidő, mert amúgy a kijelző és az aksi ugyanaz, mint a Oneplus 6T-ben, csak itt egy takarékosabb SoC ül benne. És ha jól rémlik az 50W-os VOOC-t csak az R17 Pro kapta meg, a 6T maradt a "sima" VOOC / Dash Charge megoldásnál.

Vásárlói szemmel ez jó politika: az Oppo R17 Pro fiatalosabb (normális színátmenetes festéssel jön, nem csak rózsaszínnel, mint a Oneplus 6T), a Oneplus 6T meg inkább az erőre gyúr. Választhatsz melyik kell neked...

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#24) Mp3Pintyo válasza Postas99 (#12) üzenetére

Mp3Pintyo
(fanatikus tag)

Asszonynak egy Oppo R7-ese van. Egyszer frissült a 3 év alatt amióta megvan :D
imádja, mert gyors és szuper telefon...vagyis imádta mert ősz óta elkezdett rohamosan belassulni, akadozni :(

https://www.pinterestegiveaway.com - Nemzetközi nyereményjátékok gyűjtőhelye. Napi frissítés: Gamer PC, GTX 1080, iPhone X

(#25) zolomon17 válasza Cifu (#23) üzenetére

zolomon17
(senior tag)

Az üzemidő valóban jobb lehet, a töltésnél nekem úgy rémlik hogy nincs különbség, de mindjárt utána nézek.

SD kártyám nincs 2012. óta, a Nexus 5 után is csupa olyan volt amiből kihagyták és végül nem is hiányzik egyáltalán, köszönhetően annak hogy elég nagy és gyors volt a belső tárhely (Galaxy S6, OP 5) - de tudom hogy még mindig egy csomó ember van akinek ez szempont :R

Telefonból csak feketét veszek :DDD

OnePlus 6T + Nexus 9 + ASUS ROG STRIX GL502VS + ASUS Vivobook S14 S410UN - OnePlus 5 6/64 eladó!

(#26) 485

485
(fanatikus tag)

Európába érkezett, ok, de hol lehet megvenni?

(#27) gproject

gproject
(fanatikus tag)

bar nem kicsi tunik oppo fannak az illeto, de azert erdekes video

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.