Hi​rd​e​tés

2017. december 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) atosan

atosan
(PH! addikt)

A Honor 7X-hez nem Kirin 659 tartozik?

Huawei Mate 10 lite

(#2) Lacopapi

Lacopapi
(PH! addikt)

Nem is tudom...azok a kameraszemölcsök számomra rontják az összképet. Ami egyébként jó.Stabilizálás sem ártana,na meg ha kapni is lehetne :DD

(#3) Crob válasza Lacopapi (#2) üzenetére

Crob
(fanatikus tag)

Hàt igen, stabi nélkül meg ekkora pupokkal felejtös nekem is.
F*szkivan, hogy van két egész jo telefonjuk mindkét màrkàjuktol, de nem birtak az egyiknél se (nekem) megfelelöt alkotni.
Ha a V10-et meg a mate 10 prot összegyurhatnàm nem lenne panaszom.

(#4) Bone123 válasza atosan (#1) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Valóban, köszönöm!

(#5) tomboy0013 válasza Lacopapi (#2) üzenetére

tomboy0013
(PH! addikt)

+ (#3) Crob:

Nem használtok tokot a telóitokon?

(#6) mizoli válasza tomboy0013 (#5) üzenetére

mizoli
(PH! addikt)

Nekem is ugyanaz a problémám.
Nem az számít, hogy a tok mennyit "simít" a hátlapból, attól a kamerák még csúnyán kiállnak, akkor is, ha esetleg nem látszik annyira.

(#7) Lacopapi válasza tomboy0013 (#5) üzenetére

Lacopapi
(PH! addikt)

Általában,de nem mindig...amúgy,ha már ki kell egészíteni valamit,mert önmagában (nekem) nem a legszebb,akkor az valahogy furcsa. A tokok meg általában nem olyan szépek,mint például ez a teló önmagában. Egyébként nagyon nem tetszik a mostani vitrintrend,azaz szinte használhatatlan telefonok jönnek ki sorra,mert olyanok mint az olajos szappan...a használati értéknek csak kisebb része a szépség,úgy gondolom. Ami meg csúnya,az csúnya - ezek a dudorok nem illenek az összképbe,láttunk már példát arra,hogy nem kell kiemelni a modulokat.

(#8) tomboy0013

tomboy0013
(PH! addikt)

Megértem én hogy zavar valakit a dizájn, nekem se jön be a telefon külleme, de a kameradudor miatti problémázást sosem értettem, pláne ha még tokot is használ a felhasználók zöme. Itt ráadásul nem is középen vannak a kamerák így még csak billegni sem billeg ha csupaszon asztalra teszi az ember, bár ezt sem látom túl reális felhasználásnak. A Nexus 5X-emmnek középen volt a kamera dudor, de így is talán 1-szer ha volt olyan egy év alatt hogy pötyögni akartam vele úgy hogy az asztalon volt és elbillent. Abszolút nem látom a hátrányát ahogy előnyét sem. Inkább csak egy totál lényegtelen dolog, pláne tok használat mellett.

(#9) Gusztáv

Gusztáv
(PH! addikt)

Engem a kilógó kamera nem annyira zavar, kb a legvékonyabb tok is ad a vastagsághoz annyit, hogy már ne feküdjön fel. Tok meg nekem sajnos kell, mert ezek az új készülékek csúsznak mint a veszedelem.
Sajnálom, hogy nem lesznek Magyarországon, a logikát annyira nem értem, pont azokban az országokban elérhető, ahol nagyobb a vásárlóerő és inkább meg tudják venni akár a Mate 10 Pro-t is.
Na mindegy, akkor marad nekem a német Amazon vagy a Cyberport.

Laci

(#10) gerii

gerii
(PH! addikt)

Az 500€ versenyképes ár? na persze...

(#11) Lacopapi válasza tomboy0013 (#8) üzenetére

Lacopapi
(PH! addikt)

Ha van lehetőség arra,hogy ne legyen (márpedig van),akkor ne legyen. Nekem így nem tetszik,ha tokban van akkor meg már mindegy,mert az már a tok,nem a telefon. Persze nem vagyunk egyformák,de azt gondolom nem csak az én szemem szúrja a két pukli.

(#12) Massmurderer

Massmurderer
(senior tag)

Ami a kamerákat illeti, a 156,5 x 75,3 x 7,6 milliméteres és 165 grammos ez komoly leirás a kamerához :D

(#13) gretzky77 válasza gerii (#10) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Ebben a kategóriában miért nem versenyképes?

LG G6 & AKG K845Bt

(#14) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

A tok vs nem tok kérdés többek közt azért szívás, mert amikor megveszed az ~1000€ telót, egy jelentős részét azért fizeted ki a vételárnak, hogy úgy nézzen ki, ahogy. Aztán persze kell rá tok, hogy szép is maradjon. Tehát nem tud érvényesülni a design, de legalább jobb áron tudod eladni. Tehát következő tulajnak megóvod. Aki szintén tesz rá tokot, szóval kár volt az erőlködés. És így tovább, és így tovább, blablabla...

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#15) Klown válasza gretzky77 (#13) üzenetére

Klown
(tag)

Mert One(Plus 5T) ennél sokkal jobb teló nem sokkal drágábban.

De az olcsóbbat is szvsz veri mindenben a Xiaomi A1.

A Hüwely már régóta elszamszungosodott sajnos. :( Mikor még a P6s-emet vettem, akkor remek ár-érték arány jellemezte.

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#16) judas13 válasza Lacopapi (#2) üzenetére

judas13
(senior tag)

Ennél érzékletesebben nem is lehetett volna megfogalmazni ezt a kamera témát. Tökéletesen egyetértek. ;)

-----

moleculez

Az örök dillemát fogalmaztad meg éppen. Hogy enyhítsem - legalábbis a magam számára ezt a történetet - most egy farmerből készült tokot várok nagyon. Ilyen anyagból tokot még nem láttam, nem ismertem így feledteti a fémház elegáns, hűvös lényegét... :) Vagy nem....

[ Szerkesztve ]

(#17) f3rdzs0 válasza Klown (#15) üzenetére

f3rdzs0
(fanatikus tag)

5T hogy lenne jobb sokkal? ugyanezen az áron 6/64 vs 6/128 GB (vagy ugye több pénzért 8/128 OP, de ennyit nem ér a plusz RAM), a kamera valószínűleg a V10-ben jobb, van AI, van Treble, eggyel több OS upgradet fog kapni (vagy akár 2-t Treble miatt) és sokkal egyedibb a design-ja (az hogy szebb-e vagy sem az más kérdés)

OnePlus 5 - Bnet (Overwatch): ferdzso#2174

(#18) tomboy0013 válasza Klown (#15) üzenetére

tomboy0013
(PH! addikt)

Az 5T mitől jobb? Kamerában valószínűleg ez lesz jobb, másban meg kb ugyanaz. Az AMOLED kijelző meg nem egyértelmű előny, nekem speciel hátrány a sok navi miatt. Én inkább ezt venném mint az 5T-t. Mondjuk dizájnban mindkét telefon elég gyenge(bár itt a kerekített kijelző miatt egy fokkal jobb a helyzet), szóval egyiket se veszem. :D

Szerk.: Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#19) atike

atike
(PH! nagyúr)

Lesz nálunk nem-gsm boltos - hivatalos - forgalmazás?

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#20) EndR válasza gerii (#10) üzenetére

EndR
(tag)

Felsőkategóriás hardver (processzor, kamera, akku stb.), szoftver + Huawei szerviz háttérrel nem az?

Azt gondolom ez nem kérdés, ezért a tudásért tökéletes az ár, főleg azt nézve, hogy ez még lejjebb is megy majd. :K

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9

(#21) ClioRS

ClioRS
(őstag)

És mi lesz a Honor 9 utódjával? Mert ez a 10 nem nevezhető annak (majdnem 1 centivel nagyobb). Vagy az majd sima 10 lesz? :U

Egyébként pont múltkor néztem, hogy az LG G2-be bele tudtak tenni egy 5,2-es kijelzőt, 138,5 mm-es magassággal, most meg a nagy full view/allscreen/stb hype alatt sikerül 6" belepakolni majdnem 2 centivel nagyobb telefonba :U
Tudom, más gyártó, de akkor is.... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) szubrutin

szubrutin
(kvázi-tag)

Ip? :(

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#23) frankweber

frankweber
(őstag)

A telep mérete dicséretes. A többi....pff.

Ezek a mai telefonok egyformák,mint a villanyborotvák. Semmi különleges...

Még az áruk is hasonló...

[ Szerkesztve ]

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#24) tomboy0013 válasza frankweber (#23) üzenetére

tomboy0013
(PH! addikt)

Vegyél ájfón tízet, annak az ára nem hasonlít ehhez ;)

(#25) Szabcsizz válasza tomboy0013 (#24) üzenetére

Szabcsizz
(senior tag)

Tudtommal az van neki. 🤔

Motorola Moto Z

(#26) Crob válasza tomboy0013 (#5) üzenetére

Crob
(fanatikus tag)

De én hasznàlok, ezt alàirom, nem ez a legnagyobb bajom vele, ez màr csak szörszàlhasogatàs.
Attol függetlenül nem tetszik, meg van olyan, aki tok nélkül hasznàlja, és nem a billegés a baj sztem, hanem hogy ha egyszerüen leteszed a hàtàra fektetve bàrmikor, kopni fog a kamera körüli felület is, meg a vele ellentétes letàmasztàs is.
De mondom, igazad van, ez màr erös first world problem.

(#27) frankweber válasza tomboy0013 (#24) üzenetére

frankweber
(őstag)

Már megvolt az is...Nem rég adatm el... :)

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#28) tomboy0013 válasza Crob (#26) üzenetére

tomboy0013
(PH! addikt)

Használati tárgy, hadd kopjon :)

[ Szerkesztve ]

(#29) Crob válasza tomboy0013 (#28) üzenetére

Crob
(fanatikus tag)

hàt nem tudom, lehet ez neveltetésemböl fakad de én amiért meg kell, hogy dolgozzak arra azért vigyàzok :DDD
Ezért is hasznàlok tokot :)

(#30) tomboy0013 válasza Crob (#29) üzenetére

tomboy0013
(PH! addikt)

Én is vigyázok a dolgaimra, de azért tudom helyén kezelni a dolgokat. :) Nem azt mondom hogy nem kell rá vigyázni de azért nem is kell babusgatni és minden részét féltve őrzött kincsként kezelni. Csupán egy használati tárgy amit 1-2 évente cserélni az ember semmi egyéb.

[ Szerkesztve ]

(#31) judas13 válasza tomboy0013 (#30) üzenetére

judas13
(senior tag)

Szerintem is. Az igazság valahol félúton van...meg odaát:))
Ennyi erővel ha sikerül valakinek mondjuk nagy nehezen egy vasat beszereznie azt folyton garázsban tartaná vagy ha netán kiállna vele akkor rögtön lökne rá egy fóliát, hogy védje a lakkot a karctól, esőtől... de mondjuk ott milliós tételről beszélünk talán más....itt viszont "csak" pár tíz vagy egy-két százezerről. Kell a GG üvegre azt védő üveg meg majd arra is talán egy azt védő fólia :D továbbá a teló méretét legalább háromszorosára növelő golyó és vízálló tok sem ártana, csak a biztonság kedvéért....na neee:) Persze mindenki úgy óvja a nehezen vagy szerencsés esetben kevésbé nehezen megkeresett értékei épségét, szépségét ahogy akarja...én is vigyázok rá persze, de nem én vagyok a telefonért hanem pont fordítva....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.