Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cH1

    aktív tag

    Az egész igazából nekünk azért nem fog túl nagy jelentőséggel bírni, mert ha minden igaz már a P50 széria se fog EU-ban megjelenni, és bár az nagyon dicséretes, hogy még olyan régi készülékek is mint a mate 9 kap Harmony-t, csak ezek folyamatosan kopnak ki a piacról. Tök jó hogy ez lesz órára (nem tudom arra honnan van alkatrész ha telefonra meg nincs), de pont az ökoszisztéma közepe nem lesz idővel elérhető. Pletyka szinten EU harmony frissítés telefonokra december környékén fog rajtolni, de kérdés hogy addig egyáltalán mekkora felhasználói bázis marad akiknek egyáltalán erre lenne igénye. Akkorra már a Mate 40 pro is egy éves készülék lesz. Nekem P40 Pro-m van, nagyon szeretem, várom is Harmony-t kíváncsian, de kb mire elkezdi kiforrni magát 2 éves lesz a teló és magamat ismerve jöhet a váltás, de ha valami csoda folytán nem oldódik meg az alkatrész probléma akkor nem lesz mire Huaweien belül. Honor meg nem hiszem hogy azért lett független hogy aztán az EU-ba is Harmonyval Google nélkül hozza a telefonjait.

Új hozzászólás Aktív témák