Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferencka

    tag

    válasz muratomi1 #42 üzenetére

    semmi bajom a nokiával.volt vagy 10 különböző mindig majdnem a legújabb és legjobb ami akkor a piacon kijött készülékem.csak azt próbáltam kifejteni hogy mondjuk az n95öm (vagy inkább a 6600-ám) és az utolsó nokiám az n8-ig semmi extra dolgot nem tudott mutatni fejlődésben előrelépésben(mondjuk az n8nak jó volt a kamerája de digit fényképezőt használok azt a minőséget egy telefon sem tudja se nokia sem samsung egyik sem).hozta a szintet de a konkurensek már akkor is kezdtek felé licitálni.most meg főleg.tette a dolgát igaz megvettem horribilis árakon de teltek az évek és semmi új.n8 után megfogadtam hogy nokia többet nem!!!haverom lumia 710-ét volt szerencsém (vagy inkább nem) nyomogatni,egy kicsit.hogy mondja a zeneszöveg szép volt jó volt köszönöm ennyi.egy hülye képet nem lehetett átküldeni mert le van korlátozva a funkció.ez csak egy példa a számomra (kiemelem számomra mert másnak attól lehet tetszik).és ő galaxy s2-es áron vette (az idióta mondtam is neki).

    én egyetértek a nokia szereteteddel mert ugye ami beválik és megbízható azi nehezen dobja el az ember.

    de a cikk a díjazásról szól.az új dolgokat és a fejlődést kreativitást díjazzák és a kommentemet is ehhez mérten írtam hogy a nokia semmi újat nem mutatott az utóbbi években amire az mondhatnám hogy EZ IGEN és elismerést érdemel.attól még a régebbi készülékek az n8-ig hozzák a nokia feelinget.nekem sem volt gondom egyik készülékkel sem csak mintha eljárt volna felette az idő.és unalmassá váltak.teccik érteni.

    na majd a 808 purewiev de az csak egy fényképező lesz amivel telefonálni lehet. :F

    Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

Új hozzászólás Aktív témák