Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerilee

    aktív tag

    válasz fornettisuti #11 üzenetére

    Ezzel csak az a baj, hogy a mai fejlődési ütemet tekintve a karácsonyi szezonra az SGSIII egy "elavult telefon" lesz. :)
    Csak annyit akartam érzékeltetni a hsz-szel, hogy EISA átgondolhatná az "Év telefonja díjat", mondjuk a "Negyedév telefonjára".

    "látszik, alma párti vagy"
    :DDD
    Ez megtisztelő, de ha kicsit is ismernél, tudnád, hogy az Apple iránti érzéseim közelítenek a "mély undor" kategóriához. Ha már skatulyázni szeretnél, inkább a Nokiabuzi kifejezést kérném, mert 14 éve kizárólag Nokiát használok. :)
    Nem csak a ZTE-t, hanem a Motorolát, HTC-t, a SONY-t sem említettem (pedig ők is fognak még kihozni jobbnál-jobb telefonokat), mert nem volt kedvem kikeresni az általuk várható telefonok megjelenési idejét. :)

    (#16) Tigerclaw:
    Igen ebben igazad van, de lásd fentebb, a technika fejlődés üteme szerintem nem engedi meg, hogy egy telefon egy évig birtokolja az "Év telefonja" címet.

    (#18) aram01
    Miért? Ha Barcelonában az MWC-n meg tudta lepni a Nokia a szaksajtót a 808 PV-val (beseperve jó pár díjat), miért ne tehetné meg újra? A Nokia is összerakhat egy kitűnő telefont, ráadásul a Nokia mindig is a "Zöld mobilok" élharcosának számított.

    Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

Új hozzászólás Aktív témák