Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz Essentials #19 üzenetére

    Az egyik eset. Sajnos, az átkosban nem lehetett kapni a kisrometre 9x2,5 -ös gumit. Vettünk az ecserin egy 8" -os targonca kereket és nagyapám összerakta a gyári kerékaggyal. Ha már lúd, legyen kövér, így kapott akkut, Verhovina ülést, indexeket, tacskó bringa kormányt, stb. Szóval, chopper Romet lett. Ezzel haladtam kb. 15 évesen, amikor megállított a rendőr. Nem tetszett neki a gép, de ahogy most sincs, úgy akkor sem létezett SMKP -ra átalakítási engedély. Nincs rendszám, amit elvehetne, nincs forgalmi, amit bevonhatna. Szóval, hivatalos eljárás lehetősége nélkül arra büntetett, hogy eresszem le a gumit és toljam haza a mocit. Toltam is két sarkot,.ott felpumpáltam és go tovább. Újabb két sarok múlva hallom mögöttem a távolból a szirénázást. Ezek után álljak meg? Minek? Volt még némi előnyöm és egy Kilóméterre sem voltam a János kórháznál a fogaskerekű megállójától. Be a zsákutcába, a végén le EZEN a babakocsi lehajtón és ennyi, ügy elintézve. Ettől bűnöző lettem? :) Tulképp nekik is megspóroltam egy csomó melót. Ma már oda sem hederít a rendőr egy ilyen járműre.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák