• SimonTamás18 és akos005 értékelése egymásról

    Hirdetés: Thrustmaster Ferrari Kormány!!! ELADÓ!!!!!

    SimonTamás18 negatív értékelést adott akos005 számára:

    Megnézi, végigolvassa a kiírást érdekli az adott termék megveszi TUDJA MIT vesz majd miután megérkezik nem felel meg meg nem működő képes.. (kiválló állapotú kormány)

    akos005 negatív értékelést adott SimonTamás18 számára:

    - (tegyük fel jóhiszeműen és véletlenül) rossz paraméterekkel hirdetette meg a terméket. A leírásban a link egy olyan termékre mutatott, amilyet szerettem volna. A szövegben is arra utalt, hogy PC és PS2,3,4,5 kompatibilis a kormány.
    - pozitív dolog, hogy felajánlotta, hogy felezzük a szállítási költséget
    - az egyik képen amit csatolt a vágyott kormány volt és volt mellette egy saját kép is. Sajnos én a saját képét nem kellő alapossággal vizsgáltam meg. Nem vettem észre, hogy máshogy néz ki a termék: nagyon hasonló volt a kettő Ebben nagyot hibáztam.
    - nekem sajnos nem működött PS4-en, amihez kellett volna
    - telefonon beszéltük és azt mondta, hogy sajnálja, küldjem vissza. Megbeszéltük a visszaküldés részleteit.
    - ezután (valami behatás után?) üzent, hogy mégsem veszi vissza, mert szerinte nem hibázott. Ő nem egy webshop, akinek meg kell felenie ilyeneknek
    - a telefont ezután természetesen nem veszi fel
    - utólag módosította a hiredtést, kivette belőle a hibás képet, a leírást és a linket, majd archíválta azt és az értékelési kezdeményezésem elutasította (nálam ez nem nagyon nem fét bele!!!)
    - leírtam hardveaprónak a tényeket
    - a hardverapró üzenete után visszavette a kormányt, ami pozitív. Így 'csak' a 1.5 szállítási költséget és a sok időt buktam amit ezzel töltöttem.

Hirdetés