• R3CC7 és psztamas értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    R3CC7 negatív értékelést adott psztamas számára:

    A megbeszéles jól ment, de a lebonyolítás már nem annyira... Személyesen eljöttek a kártyáért, viszont, ezután a az útiköltségre hivatkozva 10-k val kevesebbet adtak. Ami elkerülhetető lett volna. Csak azért egyetem bele, mert 100 km-et vezettek. Ezt senki nem kérte, sőt fel sem merült, hogy a benzin miatt kompenzálni kellene őket. A másik pedig, hogy banki átutalással kértem a vételárat, de kp-val fizettek ami szintén gondot okozott. Magam részéről én többet nem üzletelek velük, de a többieknek sok sikert. 👎

    psztamas negatív értékelést adott R3CC7 számára:

    Negatív értékelést adott, mert mertem alkudni. Lehetett volna nemet is mondani, de nem fogom helyette vissza alkudni az összeget...
    A termék egyelőre ok, viszont személyesen mentem el érte (összesen 350km-t) és nemhogy tesztre nem adott módot, meg van sértődve, ha az ember fel dobja az alku fogalmát.
    Nem erőszakkal vettem el tőle a kártyát...

    Remélem a többieknek több szerencséjük lesz vele.

Hirdetés

Aktív témák

  • R3CC7

    csendes tag

    Óriási tévedés... Nem azért adtam negatívat mert alkudtatok... Egyrészt senki nem kérte hogy gyertek el érte.. +3000-ért feladtam volna postán.. Amit fel is ajánlottam.. Valóban nem engedtem tesztet, mert jogomban áll a lakásomba senkit nem beengedni akit nem szeretnék. Bármi gond adódik a kártyával ott a garancia... Illetve vissza is veszem, nem vagyok szarrágó. Azt
    kértétek rajtam számon kérdés nélkül hozzáteszem, amit előre nem beszéltünk meg.. 10k a benzin 🤷Másrészt a kártya így is áron alul volt, 300 ért kezdtem el árulni, 300+ ért ment akkor boltban. (2 hónapot használt 3 év garanciával..) Az árát nem én szabájozom ezt is hozzáteszem, hanem a piac. Végleges ára így 245k lett. Ami durván áron alul van jelenleg. El kellene fogadni, hogy most ennyi egy kártya.. Lehet konzolon is játszani... Szóval, este 7-kor egy jéghideg parkolóban kész tények elé lettem állítva, ezért adtam a negatívat.. Ráadásul utalást kértem és kp-t kaptam, ezt is megjegyezném. Ha szóltok róla semmi gond nem lett volna. Ha nyáron lett volna mentetek volna haza kártya nélkül, maradjunk annyiban..! Volt ott szar autó emlegetése is... Ezen az oldalon nem így szoktak menni a dolgok... Na, ezért adtam negatívat, csak hogy tisztázzuk. Aztán döntse el mindenki, hogy kinek van itt igaza. Nem árultam zsákbamacskát... Mondtam hogy nem lehet tesztelni, elfogadtátok a feltételemet. Személyesen eljönni is ti szerettetek volna.. :R

  • psztamas

    csendes tag

    válasz R3CC7 #1 üzenetére

    Kár, hogy itt hardverapro-n kell ezt megbeszélni, lehet célszerű lett volna ott, a helyszínen megszólalni.. nem tartott senki pisztolyt a fejedhez. Mondattál volna nemet is az alkura, de hát ki vagyok én, hogy ezt megmondjam...
    Plusz a kártya árát is te határoztad meg, ha úgy gondolod, hogy 300 a reális ára, add annyiért.
    A kp-s része jogos, el ismerem és sajnálom, nem az én üzletem volt, csak segíteni akartam egy havernak... Legközelebb inkább meggondolom...

    [ Szerkesztve ]

    TUF Z370 - 9700KF - Hyperx Predator 32Gb - AORUS 2080S Waterforce WB--Cooler Master HAF XB EVO-- Custom Alphacool Loop-- Samsung Odyssey G7 32" --- Galaxy S22 Ultra

Aktív témák