Keresés
  • nintendo és gmail értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    nintendo pozitív értékelést adott gmail számára:

    Megbízható, gyors, korrekt.
    Ajànlott+++++

    gmail negatív értékelést adott nintendo számára:

    A hirdetés szerint "megkímélt szép állapotban" van a készülék, a valóságban törött, hiányos házzal árulta az eladó. Az üzenetváltásaink és a fényképek itt elérhetők: https://bit.ly/3f2x7k8
    Az eladó szerint "természetesen" a Posta hibája...

Hirdetés

Aktív témák

  • nintendo

    tag

    Azt valóban elfelejtettem mondani, hogy egy kis hajszàl repedès van a hàzon de ettől függetlenül az àllapota tökèletes volt. Bocs, hogy ember vagyok, ènis hibàzhatok megfeledkeztek dolgokról. A sèrült hàzról meg annyit zàrszókènt, hogy nem lövèszàrok volt rajta hanem egy apró kis lepattanàs az oldalàról ami szinte elhanyagolható. De akàrmilyen hihetetlen feladàskor szemrevèteleztem, kipróbàltam, feltöltöttem ès úgy adtam fel. Mèg a feladóvevènyt is elküldtem emailben ès mindenkinek elküldöm a legkisebb èrtèknèl is. A posta sem isten ès egyik csomag feladàsa sem sèrthetetlen mèg az atombiztos csomagolásnàl sem. Èrdekes módon mèg eddig egy ilyen apró hiba sem fordult elő a 14 èv alatt pedig küldtem egy tucat sokkal de sokkal dràgàbb ès terjedelmes ebben termèket. A negatív kommentedet megtartom attól függetlenül, hogy èn pozitívra èrtèkeltelek mert akàrmilyen hihetetlen de nem vagyok gazember.

Aktív témák