Hirdetés

  • #23200256 és Yoyoyo értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    #23200256 semleges értékelést adott Yoyoyo számára:

    A találkozó nehezen volt összehozható, mert hétvégére lett szervezve. A gépet átvette, kifizette , e-mailben küldtem a jótállási jegyet a találka után kb 1 héttel. A vevő mivel ő cégre akarta venni adásvételit is akart, ez temészetesen nem kötelező így panasznak helye nincs, amikor ezt közöltem alpári stílusban kezdett el kommunikálni, így jobbnak láttam letiltani, mert ilyesmire nem kívánok szentelni felesleges energiákat. Ajánlom az árukeresőt a kedves fórumtársnak, ott lehet kérni áfás számlát is!

    Yoyoyo semleges értékelést adott #23200256 számára:

    Inkább negatív, mint semleges, de a gép rendben van (+1), viszont az eladót (-1) nem tudom ajánlani egyáltalán. A találkozó napját elnézte, utána ráadásul még sokat is késett, nem hozta a megígért jótállást és adásvételit sem. A vásárlást követően nem válaszolt semmire és 5 nap után (emaitt lekéstem az extra1 év jótállásról) csak a jótállást küldte el. Hazudozott és engem vádolt, pedig egyszerűen megoldható lett volna. Alpári és alacsony szintre süllyedt és a végén elismerte, hogy nem mondott igazat, de az adásvételit így sem volt hajlandó elküldeni (ellentétben vele, én bizonyítani is tudom az állításaimat). Érthetetlen és dühítő a viselkedése, többet biztosan nem fogok vele üzletelni!

Aktív témák

Aktív témák