• #93637632 és Mátrix értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    #93637632 negatív értékelést adott Mátrix számára:

    Nem áll szándékomban ezzel az uriemberrel tovább kommunikálni! Pénteken vett tőlem használt, de hibátlanul működő Fanatec csl dd pro szettet, ami garanciális volt. Akkor együtt át néztük, és utána vasarnap felhivott azzal, hogy nem működik neki a fék pedálja. Első pillanattól fogva próbáltam segíteni neki a beállításokkal, googlen keresztül kerestem neki tanácsokat, mivel nem beszéli az angol nyelvet és tudtam, hogy a cucc idáig jól működött. Sőt, le egyeztem 1 másik pedál vételt is, amit én álltam volna a saját káromra. Utána újra felhívott, hogy addig-addig feszegette a konektorokat, hogy azok kiszakadtak a wheel base hátuljábol (a konektorok csatlakozási részét). Akkor már vissza akarta nekem adni az egész szettet azzal, hogy adjam neki vissza a pénzét. Küldött képeket is ahogy, szét van magyarán mondva b@szva az egész konektor csatlakozó része a wheel basenek. Ott abban a pillanatban befejeztem vele a komunikalast, le tiltottam ahol tudtam, mert nonstop hivogstott a feleségével együtt. Én 1 garanciális es működő képes dolgot adtam el neki személyesen, ezért nincs okom 2 nap után bármit is vissza vennem. Használt dolgot vett ami nála ment tönkre/vagy tett tönkre sajnos. Ez nem az én hibám, ez egy soha véget nem erő vita lenne bizonyítékok nélkül.

    Mátrix negatív értékelést adott #93637632 számára:

    Komáromi Tesco parkolójában vettem át a terméket, így nem volt lehetőségem kipróbálásra, ezért a hibát sem láthattam.
    Otthon, beüzemelés után észleltem, hogy a pedál nem működik. Jobban megnézve láttam, hogy a bázisból van kiszakadva a pedál csatlakozója. Mivela csavarok már nem voltak blombáltak, lebontottam a bázis külső burkolatát. Szemmel láthatóan a nyáklapról is le volt szakadva a csatlakozó. Az is látszott, hogy előzőleg is ragasztva volt. Fényképeztem és a képeket a kolléga részére is megküldtem. Azt mondta visszaadja a vételárat. Majd mikor induláskor hívtam, már nem vette fel a telefont! Minden platformon tiltott! Semmilyen megegyezést nem ajánlott fel. Törölte a hírdetését és annak szövegét is!!!

Hirdetés

Aktív témák

  • Mátrix

    újonc

    A parkolóban csak a sorozatszámokat vetettük össze. Mindent lefotóztam,amit ide fel is fogok tölteni. A képeken is világosan látszik,hogy már előzőleg is ragasztva volt a csatlakozó a nyáklaphoz. garanciás termék ellenére semmiféle papírt nem kaptam, csak utólag egy rossz minőségű messenger kép formájában. Így a garanciáztatás is ugrott. Mivel nem a pedállal,hanem a base-el volt a probléma,minek is kellett volna másik pedál!?
    Most saját költségen javíttatom meg,hamarosan kész is...
    Azért is sérelmezem ezt annyira, mert alku nélkül hoztam el egy 8Nm -es boost-al,amit külön hirdetett.
    nagyon jól járt velem a szlovák "úriember"!
    Mindenkire saját magára bízom a döntést ennek fényében,hogy szeretne-e vele üzletelni vagy sem!
    Én nem ajánlom! [kép]

Aktív témák