Hirdetés

  • f27 és csede értékelése egymásról

    Hirdetés: VGA - - Videokártyák Reball javítása.-----SZERVIZ----

    f27 pozitív értékelést adott csede számára:

    Gondoltam kiprobáljátok más módon is,de ha nem lett jó küldj egy számla számot ,és vissza fizetem a a javítási díj fölét mert nyilván akkor nem a rendes összeg jár.😉
    A 45 percre elmenetelt nem én kértem,meg is várhattátok volna a javítást is😎

    csede semleges értékelést adott f27 számára:

    Egy barátom hibás videókártyája miatt keresetem meg az eladót, viber üzenetben kértem ajánlatot a javításra, mind sikeres mind sikertelen javításra kértem árat. A hiba fagyás volt, Windows OS esetén megfagyott a gép indításkor, nem bootolt be a rendszer.

    Az alábbi ajánlatot kaptam:
    "8 -10 ezer siker eseten 2-3ezer ha nem sikerulne"

    Személyesen mentünk, előzetesen egyeztetve az időpontot. Miután a kártyát átadtuk azt kérte, hogy kb. 45 perc elteltével menjünk vissza érte. Miután visszamentünk beinvitált minket a műhelybe, ahol a kártya egy linux disztribúciós gépbe volt csatlakoztatva és diagnosztikai adatokat jelenített meg. Azt mondta jó lett a kártya. A részleteket nem láttuk, ahhoz túl messze volt a monitor.

    8000 forintot fizettünk (sikeres javítás alsó határa) és elhoztuk a kártyát.

    Biztatóan indult cimboránál az otthoni beüzemelés, fagyás nélkül indult a rendszer. Az első játék indítására viszont megfagyott neki és utána már a rendszer sem indult el, ugyanúgy mint korábban.

    Ezt jeleztem az eladónak, valamint rákérdeztem hogy újra lett-e a kártya golyózva, melyre az alábbi válasz jött:
    "Maghibas volt a gpu nem alsó golyó baja."

    A történet itt véget ért. Nem tudom az esetet pozitívan értékelni a pro-aktivitás hiánya miatt, de negatív értékelést sem akartam adni.

    A szolgáltató helyében adnék legalább egy nyomtatott diagnosztikai riportot a javítás előtt és után.

Aktív témák

Aktív témák