• denes04 és bucilali értékelése egymásról

    Hirdetés: AMD ALAPLAPOK, FM2, AM3+....Procival, Hűtővel

    denes04 negatív értékelést adott bucilali számára:

    A vevő, átvétel után jelezte hogy a ram lefogató pöckök le voltak törve.
    Mellékeltem neki a fotókat, amik csomagolás előtt készültek az alaplapról, amin látszik a feladóvevény, a sorszáma, az alaplap sorszáma. Hibátlan állapotban volt utána került a dobozba alapos csomagolás után.

    Ezután meghazudtolt az illető, hogy biztosan más alaplapot fényképzem le... ( Ez lehetetlen, mivel ott a képen a feladóvevény, és az alaplap száma is)

    Ami valójában történt, a vevő valószínűleg rossz mozdulattal letörhette a pöcköket.
    És most próbálja menteni a menthetőt.
    A képek megvannak az alaplapról és az ő vádaskodásairól is.
    Senkinek nem ajánlom ezt az embert!
    Képtelen elismerni hogy ő hibázott.

    bucilali negatív értékelést adott denes04 számára:

    Óriási örömmel kötöttem az üzletet az eladóval, hiszen alig lehet már találni fm2+-os alaplapot.
    A csomag gyorsan megérkezett, ám a kibontáskor ért a kellemetlen meglepetés, miszerint a lap csomagból való kivételekor a kezembe esett az egyik RAM foglalat rögzítő füle. Átnézve a lapot valóban le volt törve a rögzítőfül, ráadásul mindkettő! A másikat nem is találtam a csomagban!
    Informatikusként évtizedek óta rakok össze gépeket, soha-ismétlem-soha nem tettem tönkre még véletlenül sem alkatrészt! Ráadásul kétszer ugyanazt a gondatlanságot elkövetni!?? Természetesen még kipróbálni sem tudtam a küldött alaplapot!

    Jeleztem az eladó felé a problémát, aki azonnal a szakszerűtlen szerelésemre hivatkozva elzárkózott a továbbiaktól, és rám próbálta hárítani a hibát!
    A kicsomagolt lapról természetesen tudok képet mellékelni.
    A PH-n 17 éve vagyok tag, nem kereskedelmi céllal üzleteltem, ha arra került a sor. Eddig csak pozitív értékeléseim voltak és lesznek is!

    Távol álljon tőlem a vádaskodás, de ezt az eladót még selyembe csomagolva sem ajánlom senkinek!

Hirdetés

Aktív témák

Aktív témák