Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biscuit

    aktív tag

    válasz RVR400 #33 üzenetére

    Azt én magam sem értem, hogy egy számára érdektelen cikkhez miért szól hozzá,aki. De a mai PC világban mindenhez IS van joga az egyszerű júzernek....!

    Látom átment az infó a házzal kapcsolatban... De segítek: az "eredeti" konfig az egy 4770+stock cooler kombó volt, dedikált vga nélkül. Ha lett volna opció zárt oldalfalra, hiddel azt vettem volna, de nemvolt (és ez volt az akkor a számomra megfelelő, árban, tudásban) és most nincs rá keret, hogy 40+ ért vegyek egy új házat zárt oldallappal és elfogadható zajcsillapítással. Persze, leba**hatom egy hokedlire az asztal mellé, de azzal egyik "problémát" sem oldom meg.

    @section9

    Ugye ez a kérdésed csupán költői volt?!?! Föleg az elmúlt év tükrében (segítek: a piacon akkor ez volt az egyetlen ami a legkevesebbet világított, ennek is örültem)!
    Jah, fizessek többet, mert nem világít, logikus.... Vagy NE tegyék bele a ledet és legyen olcsóbb mert "kevesebbet" kapok?!? Ez meg baromság! :U

    Eismétlem mégegyszer: nem az "esztétikai értékét" kérdőjelezem meg, a gyakorlati hasznát!!!

    Főleg , hogy a képen szereplő 2 világító hardver csak márkalogót jelenít meg, amivel teljesen tisztában vagyok, hiszen én választottam a termékeket... Köszi, hogy láthatom, hátha elfelejtem, még sötétben is! :K

    Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

Új hozzászólás Aktív témák