Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz yuing #7 üzenetére

    Valóban hozzászoktam. Csak ahhoz is hozzászoktam hogy sűrűn tudtam cserélni a telókat. Eladtam, és többnyire bukás nélkül, vagy minimális buktával tudtam cserélni. Sőt, P40Pro előtt adatott az a helyzet is, hogy évente tudtam volna cserélgetni a telókat a 2 szolgáltató kombinálásával, De ez a P40Pro által felborult, mert annyira elértéktelenedett, hogy nem éri meg eladni. Mikor kihoztam 2020 májusában, 400k volt. Fél évre rá a használt piac beárazta kb 120-150k árra. Gondolhatod mit gondoltam mikor tavaly megnéztem, mennyiért mehetne fel.. Így inkább marad s kivárom a nyarat, A 40Pro meg még sok évig kiszolgál a képességeivel másodtelóként.
    Utódja már biztos hogy a Xiaomi 12Pro lesz. Azt majd 1 év múlva el tudom adni tisztán s jöhet a következő teló és így tovább.
    Nem a Google hiánya miatt válok meg a márkától. Az értékvesztés miatt. Pedig tökéletes telefon hardverileg, ahogy utódja is jobb és erősebb + snapdragonos végre (Gcam miatt).
    Ugyanez a sors vár a P50Pro-ra is. Fél év múlva negyed áron lehet csak eladni. Aki venni akar, annak jó lesz, de aki eladja, annak már nem. És azon az OTP bank már egyáltalán nem fog menni, mert a Smartbankot február-márciusban megszüntetik (szívni fogok emiatt én is), az új OTP app meg el se indul. Eddig a Smartbankkal még meg lehetett lenni... És sokaknál ez az egyik mérvadó tétel vétel előtt.
    Pedig jó lenne nekem az újdonság...

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák