Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Kasya #33 üzenetére

    Az első érv okés, de szerintem a közelmúlt történései mutatnak rá a legjobban, hogy igen kreatívak tudnak lenni a gyártók, ha arról van szó, hogy hogy húzzák le a usereket.

    A második és harmadik érv jelenleg rendben van, de nagyon a jelenben gondolkodtok. A Fold széria fejlesztésével ez a probléma majd eltűnhet, a S széria meg most "tokos" megoldást kapott, de miért lenne elképzelhetetlen egy s22 ultra pen edition, vagy fene tudja milyen név majd, amiben benne lesz a ceruza? Önmagában szerintem az a logikus lépés, hogy egy CSAK a ceruza miatt kiemelkedő szériát el akarnak kasználni. Mert ahogy írták a cikkeben, régebben nem csak ennyivel volt több a Note. Mára igen. Még ez is egy elég nagy réteg, akiknek csak a cerka miatt is megéri megvenni, de ezeket a usereket be lehet terelni más széria vevői közé. Ha lesz majd egy s22 ultra pen edition, amiben benne lesz a pen és annak minden tudása, akkor arra váltani fognak a note tulajok. Igazából itt arra megy ki a dolog, hogy tisztuljon a paletta, tudást nem vesznek el. De ha lenne majd sima 22, meg s22 pen edition, s22+ és s22+ pen edition, meg sima fold 3 (4) és fold pen edition, akkor a tollasok is több eszköz közül választhatnak, ha nem fontos nekik a kamera, akkor a sima s22 pen edition, ha az is fontos, akkor az ultra. Ha hajlítgatni akarnak, akkor fold pen edition. Szerintem ezzel többet nyerne a samu, mint ezzel az ímmel-ámmal támogatással, hogy támogatja, de nem jár hozzá, viszont van külön note széria. Nem véletlen húzódik a dolog, a samu is azon agyal, hogy tarthatja meg a legtöbb vásárlót, a legmagsabb profit mellett. Egy jó kis feláras pen edition áradat tökéletes lenni nekik szvsz. Majd alakul.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák