Hirdetés

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz t72killer #9 üzenetére

    Engem az új IGP teljesítménye érdekelne, még csak annyit tudunk róla hogy állítólag jobb mint a már vagy 3 generáció óta nyakunkba sózott HD620 (a 630 csak minimálisan tuningolt órajeles 620). Fel tudja-e venni már a versenyt egy MX130-al, vagy Ryzen IGP-vel? És nemcsak 1-2 tömörítő programban, mint eddig. Ehhez persze nem elég a szokások +5-10%-os kötelező tuning, +100%-ról kell indulni, és arra ráígérni.

    7290-et én is nézegettem, de közben kijött az 5491, ami ugyan nem ultra, viszont Coffe Lake, a többi meg megállt Kaby-R-nél, így letettem róla. Viszont már a 14"-et is nagynak érzem, vissza akarok térni a 12"-hez. Azonban az ultrabookok olyan vékony, sebezhető, nem túl tartós kinézetűek, ami nem túl bizalomgerjesztő. Meg hogy az ethernet csatit is ki kell hajtogatni, az tuti törni fog. Igaz az 5491 se győzött meg maradéktalanul minőségileg, a rollcage hiánya, az egybeöntött hátlap (emlékszik még valaki a régen alap szerelőnyílásokra?), a beleheggesztett aksi. Vagy a SATA-nak kihagyott légüres térbe hajlós műanyagkeretben belebaszott (más szóval nem tudnám kifejezni mennyire igénytelen megoldás) M.2 foglalat, amivel a SATA-hoz képest nyert terület totál kihasználatlanul csak növeli a térfogatot (annyira nem nagy az aksija hogy ne lehetett volna ennyivel nagyobbat belerakni). Szóval a Dell is halad lefele a Lenovo által megkezdett lejtőn.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák