Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Ahogy balint9605 is leírta előttem így is csoda, hogy az Apple az élen végzett, akkora volt a készlethiány a 13-as szériából. Én is szemezgettem vele még decemberben, de hivatalos viszonteladóknál (iStyle, iCentre, Vodafone) Pro-t abszolút nem lehetett kapni, csak 1 TB-os kiszerelésben, azt meg a 600k feletti árával azért gondolom kevesen választják, és a sima 13 is eléggé ki volt fogyva, érdekes mód még a Product Red elérhető volt több helyen (pedig nekem pont arra fájt a fogam, szerintem ebben a szériában az a legszebb színvariáns), de a sima 13-nál is megfigyelhető volt, hogy a 128-256 GB-os verziók sold out-ok voltak, 512 GB-osat meg kevesen vesznek a nem Pro-ból, mert árban az már a 128 GB-os Pro felé csúszik.

    Allee-s iCenterben kiegészítő vásárlásnál 20 percet sorban állva kb. 2-3 percenként küldtek el embereket, hogy "sajnos nincs, talán az apple.hu-n érdemes megnézni, nekik van olyan készletük, amit velünk nem osztanak meg".
    Aki eleve csak szolgáltatótól vesz telefont annak kb. esélytelen volt.

    Szóval ez így is elég szép eredmény, sőt valószíínűleg a 21/4Q-s készlethiány miatt a 22/1Q erősebb lesz, mint a 21/1Q volt...

Új hozzászólás Aktív témák