Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz arty #35 üzenetére

    Nem tudom, én abban a korszakban nőtem fel, amikor VHS-re rögzítettünk tévéből filmeket, és ugyanazokat nézegettük vissza újra és újra. Ehhez képest most itt van másfél TB filmem és sorozatom, és kb 0%-ban nézem őket. Talán 1-2 olyan van köztük, ami érdekes tényleg, hogy meglegyen később is.
    Játékokban hasonló a helyzet. Van 1-2 játék, aminél tényleg érdekel, ogy meddig elérhető, mert lehet, hogy később majd újra elővenném, de a legtöbbnél pont elég az is, hogy addig stremelem (szó szerint, vagy csak mint analógia), amíg élvezem a játékot vele, aztán mehet a következő.
    Vannak olyan játékok, amik addig működnek jól, amíg kellően nagy közösség van rajtuk. Most egy Fortnite vagy PUBG mit fog érni 10 év múlva (ha egyáltalán még élni fog akkor a szerver), ha próbálsz játszani és órákat kell várni a lobbiban, amíg feltűnik elég játékos egy meccshez?

    De a GP amúgy alapból nem streaming ugye, hanem csak egy havidíjas elérés, amivel egy rakás játékot tudsz játszani, anélkül hogy egyesével megvennéd őket.

Új hozzászólás Aktív témák