Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vix64

    csendes tag

    válasz Hobbbyt #36 üzenetére

    Az első érvedre a legegyszerűbb magyarázat az, hogy elküldöd emailben egy iphoneosnak :)
    Abban igazad van, hogy ha igen korlátozott mobilneted van, akkor nehézkes. A főiskolák túlnyomó többségében van wifi.

    A második érv szerintem teljesen jogos, ez az, ami engem is zavar az ios-ben, hogy egy nagyobb fájlt nem tudok megosztani. És most itt nem csak filmekben kell gondolkodni. Pl. volt olyan még, mikor főiskolára jártam, hogy felvettem az óra anyagát a diktafon funkcióval, de ott helyben nem tudtam egy másik évfolyam társamnak odaadni, mert igaz, hogy emailben lehet küldeni hangfájlt, de 1,5 órás mennyiséget nem engedett elküldeni. Erre azt a megoldást ajánlotta a program, hogy vágjak ki belőle egy részt és azt már el tudom küldeni. Igen ám, de a kivágott (mondjuk max fél órás anyagot) a kivágás után azonnal elmentette ugyan azon a néven, mint az eredetit, azaz ha megvágtam a 1,5 órás anyagot, elveszett 1 óra belőle.

    Én azért szeretem az ios-t, mert nem kell tartanom attól, hogy valamilyen program lelopja a névjegyzékemet, vagy kimenő hívásokat indít a háttérben. Mivel előfizetéses vagyok, ezért ez nekem nagyon fontos szempont. Ráadásul a reklámokkal engem ki lehet üldözni a világból, az ios-es programok között sokkal kevesebb az ilyen. Inkább kifizetek 2-300 Ftot egy szoftverért, minthogy megkapjam ingyen, reklámmal.

    Ez az iTunes-os felfogás az, ami engem zavar az ios-es programokban, ugyanis a telefon nekem az elsődleges, a szinkronizálással nem rá akarok másolni, hanem róla akarok másolni a gépre.
    Pl. régen nem tudtam leszedni a hanganyagokat egy másik gépről, mert az iTunes tartalmát akarja feltölteni a telefonra (még akkor is, ha az üres) és nem pedig a telefon tartalmát az itunes-ra.

Új hozzászólás Aktív témák