Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • swayze

    tag

    válasz arn #31 üzenetére

    Sziasztok!

    Ezt ugye nem tapasztalatból mondod? Már csak azért, mert én 7-es után most vettem a 13-masomat (ráadás prot) és nem estem hasra a sebesség különbségtől, sőt soha egy napig nem volt zavaró a 7-esem sebessége. Bármikor oda merném tenni bármilyen csúcstelefon mellé senki nem mondaná azt, hogy lassú, hanem inkább azt, hogy ez milyen jó pedig 5 éves. Persze voltak korlátai a 2Gb ram a fejlődő rendszerrel 4-5 alkalmazás esetén a memória igényesebbeket újra töltötte, de tette ezt teljesen elfogadható sebességgel. Én többek közt ezért mertem kiadni 400 ezret egy új iPhonra, mert ha az 5 év után teljesen használható akkor számíthatok arra, hogy ezt is tudom legalább addog használni (a mobilok fejlődése már lassul egy pár éve, szóval esélyes, hogy ezt még tovább)

    U.i: Ha valaki azt kérdezné miért cseréltem le akkor az indok, hogy sajnos kb 1 éve esett egy nagyot é ezért elment a hátlapi kamerarendszer vakustól mindenestől plusz az aksi is már 70% körül volt így már nem érte meg javítatni.

Új hozzászólás Aktív témák