Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz tibcsi0407 #34 üzenetére

    Nem érted, amit Bossyy ír. Nem az a baj, hogy vannak olyan képek, amiken több különböző rasszú emberek vannak, hanem az, hogy szinte csak ilyenek vannak mindenfelé (vagyis nem csupán ezekről a képekről van szó). Engem, - és ahogy látom Bossyy-t se - zavarna egy-egy olyan kép, amin csak "ilyen" vagy csak "olyan" emberek vannak. A mai trend (de rühellem ezt a szót) viszont az ilyen "vegyes" képek erőltetése, valamint - ezzel párhuzamosan - a fehér ember (ha megjelenik a képen) háttérbe helyezése.
    Egyébként engem ez sem zavar (könnyen túl tudom tenni magam rajta), csupán mindig feltűnik a PC-nek történő izzadságszagú megfelelés. Ennyi, és mert más is szóvá tette, gondoltam leírom én is a véleményem :R
    (#35) mjani1172
    +1

    A képek egyébként szerintem is jók. Főleg egy mobilhoz képest. Aki szokott fotózni, és nem csak ilyen point-and-shoot készülékkel, annak feltűnhet, hogy az AI mennyi mindent megold. Ez alapvetően jó. Sokan nem akarnak a kép elkészülte után még perceket eltölteni a finomhangolással (esetleg a számítógépen történő szerkesztéssel).
    Szóval az irány szvsz. jó, és érthető. Annak pedig aki úgy érzi ennél is tud jobbat még mindig ott van / lesz a raw, ill. a lehetőség, hogy vegyen egy rendes fényképezőt. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák