Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tasunkó

    senior tag

    Ha felnézek a facebook-ra , már most sem lehet embertömegeket, elképesztő az az embermennyiség amit írásban nem lehet megkülönböztetni a chatbot-tól. És akkor meg ott vannak a főnökeim, akik a ritka kivételektől eltekintve a cég és tőkeérdek által programozott botok, amik még rosszul is működnek, szerintem az nagyobb probléma hogy az embereket nem fog lehetni megkülönböztetni a robotoktól, pedig még csak fejlődött a programozás, és az AI-még sehol nincs. Akkor lesz nagy baj, ha az egészet meg tudják jeleníteni szilikonban meg póló nadrágban. Azért a legtöbb ember nem olyan nagy igényű, mint amit egy MI gép
    teljesen logikusan meg akarna tanulni a világról, szóval elég lesz ide egy jól programozott robot, és oda gyorsabban elfogunk jutni. Szerintem már most is van olyan ami a majom és a buta ember közti feltételezett lényt teljesen megtéveszti, gyorsan el fogunk jutni oda, hogy az átlagos intelligenciájút és a rendkívül butáig terjedő réteget megtéveszti az meg már az emberek 49 százalékát érinti. Alsóhangon 3 milliárd ember. Ezeknek mind lesz egy jó haverjuk akikkel a pecáról, fociról beszélgethetnek, nagyon durva szerintem ami várható. Csak imádkozok hogy ne szűnjön meg a facebook meg a hasonló platformok iránti igényük, mert akkor nehéz lesz hozzájuk az utat megtalálni.

    [ Szerkesztve ]

    Kérek egy számot a jútútú

  • Tasunkó

    senior tag

    válasz Jesus_Shaves #44 üzenetére

    Kérdéses hogy a feltételezett intelligencia milyen gyorsan képes tanulni, attól függ aztán hogy évek vagy másodpercek alatt fogja az összes ismert pszihés zavart felmutatni. Ha nem akarjuk hogy teljesen összeomoljon sokáig nem mutathatjuk meg mi folyik a világban, csak azokat a dolgokat amiket egy stáb megalkot. Hogy az emberi életnek van értéke, hogy a legkisebb királyfié lesz majd a trón, hogy van európai únió, hogy a sport sportszerű, a forma 1 az verseny.. valami ilyesmiket kell majd kitalálni.

    Kérek egy számot a jútútú

Új hozzászólás Aktív témák