Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz stof #21 üzenetére

    Mondjuk ott pont hibás az érvelésed, hogy csukott szemmel a Face ID nem fog feloldani, míg mondjuk a Touch ID igen...
    A választ meg ne tőlem várd, én a Face ID-val, korábban meg a Touch ID-val is csak kíváncsi családtagok ellen védtem az adataimat, nem a technikai óriásoktól. Ettől függetlenül viszont az tény, hogy a Touch ID jobb a 2D-s azonosítóknál és van hardware igénye, aminek valahova kerülnie kell a telefonon, ez viszont sok ember fejébe immár 4.5 éve nem fér bele és csak az acsarkodás megy, hogy "fúúú mekkora notch", holott az a notch betölt egy olyan szerep, amit az ő készülékén nem tölt be semmi (ergó annyival kevesebb). Persze aki nem használja annak nem érték, nem számít, de miért nem lehet elfogadni, hogy van aki használja, van akinek az érték és van akit nem zavar a notch. Hálistennek senkinek nem fognak pisztolyt a fejéhez hogy iOS-t vagy Android-ot vegyen...nekem speciel mindkettő van és tudom el tudom ismerni, hogy van, amiben az Android jobb, csak speciel nekem a pro-kontra listán még mindig több a pro az ios-nép...

    [ Szerkesztve ]

  • xZer0kidx

    senior tag

    válasz stof #21 üzenetére

    Az "ilyen szintű biztonság" több mindent jelenthet, én az alábbiakat érteném alatta. Icloud+-ban található private relay, ami kvázi vpn-ként működik. Az emailcím elrejtése, véletlenszerű generálása, a továbbfejlesztett lokátor, a siri offline működése, régi készülékek bizt. frissítése stb. Az adatgyűjtésre ott az app tracking privacy, és az appok adatvédelmi jelentése is talán idetartozhat még. Persze ez kíván némi tudatos felhasználást, de hát mi nem...

    [ Szerkesztve ]

    "Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

Új hozzászólás Aktív témák