Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Teasüti #43 üzenetére

    Köszi, igyekeztem! :)
    A top cuccok mindig drágák lesznek, jó áron a használt van, meg a belépő és közép kategóriák.
    Sajnos ez van. Egy felső kategóriás carbon AM vagy Enduro gépet sem kapsz meg 4000 Euro alatt, de inkább 5000, ami mondjuk alternatíva lehet.

    6030D:Köszi! Meg lehetne csinálni, de ha őszinte akarok lenni, nem annyira érdekel ez a méregetős része. :)

    Hát igen, kismillió példát fel lehet hozni arra, hogy lehet hasznosítani a rásegítés adta lehetőségeket.
    Én úgy látom, hogy a kezünkbe ad egy olyan lehetőségét amit normál bringánál nem kapunk meg.
    Én ezért szeretem. Az edzettségemhez alkalmazkodik a bringa, nem nekem kell hozzá alkalmazkodnom. :D

    Ha többet mennék hegyre, szerintem megvenném ezt a YT Capra-t, aztán csókolom. :) Ha megint lecserélem a pedelec-et hagyományosra, az tuti, hogy YT lesz.

    Zsohi:Egy ismerősömnek volt ilyen Scott-ja, nem panaszkodott. Nem lehet, hogy ott a beállításokkal vagy a mérettel volt gond? Azért ez nem egy rossz bringa.
    Épp ez az, hogy én se vagyok profi, épp ezért furcsállom, hogy ennyire rossz volt lefelé. Mondjuk kérdés az is, hogy milyen a saját géped? Ennek 120mm a rugóútja, ha valami lényegesen nagyobb rugóutasod van, akkor is lehet furcsa a kisebb rugóút.

    Napfénysüti:Köszi! Próbáltam mindenre kitérni, mindig jutott valami még eszembe, aztán még hozzáírtam, de még lehetett volna írni. :)

    Don't Panic:De gondolom nem baráti az ára. Én is hallottam hidrogén cellás rendszerről, ahol a hidrogén cella tölt folyamatosan egy kisebb akkut, és elegendő havonta egyszer feltölteni a hidrogén cellát. Csak ott a bökkenő, hogy egyenlőre nem lehet olyan alacsony áron gyártani, hogy kikerüljön a piacra. Biztos vagyok benne, hogy sok kísérlet, kutatás van ez ügyben, elég sürgős is lenne, figyelembe véve a jelenlegi légszennyezést. Nagyon kéne már valami nagy dobás az akkumulátor piacon.
    Persze a pénz nagy úr, és ha arra várunk mikor fogy el az olaj az arabok segge alól, akkor abba bele is pusztul a golyó, mert az úgy tűnik nem mostanában lesz.

    Láttam már ezt az audi ebike-ot, de nem tetszik, nekem elég fura.

    zolka78: Azért némiképp tettem említést a túra/trekking bicajokról (Bulls Greenmover E45), de az tény, hogy a mtb-on volt a hangsúly. A pedelec rendszerek bemutatása volt a célom, nem a különböző kerékpár kategóriáké. Teljesen mindegy milyen bringáról beszélünk, a pedelec rendszerek ugyan úgy működnek. De azért is van a fórum, hogy itt megvitassunk olyan témákat amiket nem érintettem. :) Mindent képtelenség leírni egy cikkbe, nem akartam túl hosszúra írni, így sem lett rövid. De bármi egyéb kérdés van, megpróbálok rá válaszolni. Ez a napelemes töltés jó gondolat, el tudom képzelni, hogy előbb utóbb lesznek ilyen napelemes töltőállomások is, ha elegendő mennyiségű ilyen bringa lesz használatban.
    Egyébként ha pedelec trekkinget vadásznék magamnak, elég valószínű, hogy a Bulls Greenmover E45-öt venném meg.

    ivana: Hát ha 300K a komplett pedelec bringa, akkor nem lehetnek rajta olyan alkatrészek mint egy 300k-s normál bringán, mert akkor az elektromos cucc ingyé lenne. De azért egy 100K értékű alap bringa általános városi használatra elég szokott lenni. Egyébként én úgy gondolom, hogy ilyen 300k környékén vagy a használt piacon néznék szét, vagy építenék valamit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák